Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok leszakadni az...

Nem tudok leszakadni az iphone5 tipusu telomrol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

karira kaptam 1 5öst iphonet de az instagram a face aaz imessage meg ugy maga a telo h egyszeruen mindent lehet vele teljesen behuuz :D elveszi az időmet mindig rajta lógok.. mit csináljak?

SZERENCSÉTLEN kommentelők kiméljenek, hogy add nekem meg verd össze kalapáccsal meg ilyenek HASZNOS KOMIKAT VÁROK!!



2013. máj. 8. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
add oda szüleidnek megőrzésre
2013. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%
Kedves elkényeztetett p*cshuszár! Ne a gyakorikérdéseken próbálj felvágni, mert nagyon irritáló. Bár, el tudom képzelni, az életben is ilyen lehetsz, biztos mindenki gyűlöl is a köreidben, és senkinek sem tudsz dicsekedni. Szép jövőt barátom!
2013. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Állíts biztonsági kódot és tontsd el háromszor.
2013. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Hát ha tanulsz még..nos, akkor foglald le magad valami hasznossal, mondjuk tanulj..az iphone nem lesz örökké :D gondolom nagyon ráérsz, hogy ha egész nap ezzel foglalkozol csak. Egyébként jó lehet még az, hogy elrejted a telefonodat valamerre
2013. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán az önfegyelem segíthet. A mai világban annyira elterjedt a Facebook, és egyéb szolgáltatások, hogy az ember alig van meg nélküle.

Vagy csinálj 1 listát, hogy mit csinálj, és legyen hobbid, vagy valami hasonló. Egy okostelefon szinte már mindenre jó, a netbookokat akár ki is válthatja még ez is. Én is használom a telefont, ha épp PC-n nem tudok lenni.

2013. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kedves 2. kommentelő!

azért mert neked nem telik iphone 5re nem kell lehordani a másikat.. amugy a kommenteden is látszik h irigy kutya vagy... manapság sok embernek akik még joval fiatalabbak nalam 12-13 évesek is van ilyen telefonjuk ugyhogy nem kell itt magyarázni arról hogy ki elkényeztetett meg kit utálnak.. az a te bajod hogy nyomorult vagy!

Töbi kommentet köszönöm

2013. máj. 8. 20:04
 7/10 anonim válasza:
30%
17 vagyok barátom, és galaxy s3-am van, ami messze jobb a szaros iPhone5-nél :D puszi a buksidra :)
2013. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jol van akkornte nyertel azert mert szerinted jobb na huzz innen senkinnem kerdezett
2013. máj. 8. 22:36
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

51%-os

Nem az s3 papíron erősebb, amúgy egy szar. Egy anroid sosem ver egy iPhone-t. Pláne hogy az s3 tele van haszontalan, vacak funkciókkal.

Egy boldog iPhone 5 tulaj.

Kérdező, szerintem ne tegyél semmit, használd sokat, aztán ha már rutinná válik, nem használod snnyit. Az első hetekbe nekem is ez volt, talán neked tovább tart. Nekem ott voltak az érettségi vizsgáim, töri emelt szint :D . Szervezz programokat és az iPhone már csak kellék lesz mindenhez, bár fontos kellék, inkább mint egy társ :) .

2013. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Kerdezo!

A masodik kommentelo nem irigy,ahogy en sem vagyok igaz,de teljes mertekben osztom a velemenyet. Nem itt kell jatszani az eszed a menonek hitt telefonoddal. Az pedig,h vkit,aki neked nem tetszo valaszt ad,sertegeted,az mindennek a teteje.

Es h a kerdesedre valaszoljak,en is azt javaslom,h tanulj,mert sajnos ha felnosz,nem fognak mindent a segged ala tenni, ahogy most.

2013. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!