Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P vagy Galaxy S2?

Xperia P vagy Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Nem csak minőségre vagyok kiváncsi, hanem strapabíróságra is.

2013. máj. 8. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy mikor az S2-m leejtettem a betonra, jobb alsó sarkára érkezett, és annyi baja volt, hogy egy kicsit behorpadt a sarka. Más baja nem lett. De ezek nem stapa telefonok. Amúgy beírod youtube-ba a telefon nevét és mellé azt, hogy drop test, akkor sokat fogsz találni ezzel kapcsolatos videókat.

Amúgy egy leesésnél nem mindegy, hogy melyik pontjára esik a telefon, mert van ahol rögtön betörik, és van, ahol semmi baja nem lesz, és az eséseket nem lehet ugye irányítani, mert általában véletlen történnek.

Az összeszerelési minőség szerintem manapság egész jó mindenhol. Ezzel nem szokott gond lenni.

2013. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi a + kérdésért de látom a galaxy s2 egy árkategóriában van az xperia s-sel is... Melyik jobb szerintetek?
2013. máj. 8. 19:10
 3/7 bamboochatheone ***** válasza:
Az XPERIA SL.
2013. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg az SO-t is.
2013. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Maradnék annál amit leirtam, többet nem szeretnék rá költeni szoval xperia S vagy Galaxy s2???
2013. máj. 10. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem S2-m volt. Haverom nemrég vett Xperia S-t.

Teljesítményben ugyanolyan jó a 2 készülék.

Az Xperia S-t azért venném a helyedben, mert az Hd kijelzős, és a hónap vége felé jöhet a jelly bean rá.

Az S2-re már kint van a 4.1.2.

2013. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Szerintem S lesz
2013. máj. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!