Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megoldani, hogy...

Hogyan tudnám megoldani, hogy Samsung Galaxy Mini2-őn ne a telefon memóriájára hanem SD CARD-RA ( 16 GB-os memo. Kártyára) telepítsek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tehát most vettem egy 16 gb-os memóriakártyát a mini2-őmbe, hogy egy bizonyos 2 gb-os játékot fel tudjak telepíteni az említett helyre. Na most, hiába próbálok BÁRMIT, lehetetlen vagyis eddig még nem sikerült megoldani hogy sd kártyára telepítsen.A sima telefon tárhelye 1.84 GB ami ugye nem elég. Tudnátok javasolni programot, beállítást, hogy ezt megtudjam oldani? Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 8. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

App2Sd.

Most valami AppMgr a neve de ugyanaz, be lehet állítani hogy az áthelyezhető appok automatikusan sd-re települjenek.

2013. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ehhez gondolom nem kell root, bár most olvastam még 1 alkalmazásról a zdbox-ról talán ez is olyasmi lehet, mint amit te mondtál. köszi a választ.
2013. máj. 8. 20:03
 3/6 A kérdező kommentje:
telepítettem ezt a AppMgr III-mat alkalmazást, és továbbra is fennáll a problémám: Nem tudok közvetlen memokártyára telepíteni.Amikor belépek ebbe a játékba akkor ezt írja ki: 2055 MB is requirded for your game, but only 0 MB storage is avaible on your device. Clear space on your device to begin download.Alternatív választások közül egy OK és egy EXIT van.Rá OK-olok és beadja a tárhely funkciót és itt kéne megtisztítani a belső tárhelyet. DE HIÁBA! Segítsetek Légyszives!!!!
2013. máj. 8. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem lehet áttenni memóriakártyára. Nem minden app-ot lehet.
2013. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mindent lehet áttenni, ha nincs rootolva, ha rootolva van akkor úgy tudom mindent átlehet, ez lemaradt.Előző voltam.
2013. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megnézed fájlkezelővel az sdcard mappát akkor ez lesz az az 1,84GB. Bármi ami az sd-re települ, illetve áthelyezel az ide fog kerülni.

A rendes sd kártyát meg külső kártyaként (extsd) kezeli. Ha jól tudom akkor csak root joggal lehet megoldani, hogy oda lehessen áttenni dolgokat.

2013. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!