Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondolsz a Lumia 520-ról?

Mit gondolsz a Lumia 520-ról?

Figyelt kérdés
Milyen a gyorsasága, Milyen volt androidól átállni wp8-ra? Szeretitek? Tehát véleményt írd le! :D

2013. máj. 8. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Nekem Lumia 620-am van..

Xperia U-ról váltottam át..


Megérte.. Sokkal stabilabb a rendszer..

Sokkal gyorsabb.. semmi akadás..


Lumia 520-at nem ismerem, de hasonló lehet a 620-hoz..

Szóval nem lehet rossz.. Én a 620 al teljesen meg vagyok vele elégedve..

eddigi leggyorsabb telóm..

2013. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
WP8 jól van optimalizálva + a Microsoft szigorú rendszerkövetelményei miatt nem is tudna egy gyártó kiadni akadozós,lassú WP mobilt.Mivel az 520 lejjebb van szánva árban mint a 620,ezért apróságok le vannak faragva belőle,egyébként nincs nagy eltérés.Ilyen hogy nincs NFC,nincs led villanó,stb.Tényleg apróságok,de pont annyi hogy azért el lehessen helyezni a 620 alá.
2013. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy androidos telefonhoz képest csak játéktelefon (mint az iphone-ok).
2013. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Ugye tudod kedves hármas válaszoló,(ugye Android Vérpistihez van szerencsénk megint)hogy te egy birka fanboy vagy,vagy fizet a Google neked,de valószínűbb az előbbi.Soha nem értettem az ilyen embereket,hogy lehet egy profit orientált vállalatot imádni,és anyatigrisként védelmezni.Mond már meg az első válaszolót miért pontoztad le?Leírta a tapasztalatát,semmi mást.Csak azért pontoztad le,mert rossz fényt vet imádott rendszeredre.Más racionális oka nem lehetett.Megsúgom semmi eltérés nincs e között [link] és közted.

Soha nem értettem a fanokat,rendszertől függetlenül.WP fanok is vannak,akik meg úgy állítják be a droidot,mintha egy használhatatlan,bóvli,napjában tízszer összeomló rendszer volna.Azok ugyanolyan birkák,mint te.

Kérdezőnek bocsánat az off-ért,csak kijött belőlem.:)

2013. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Én legalább tudom, hogy a "MONDD" 2 darab D-vel írandó felszólító mód miatt. Vicces, hogy te beszélsz profitorientált vállalatról, mint Microsoft user. :) Amúgy nem tudom, mi bajod a Google-lel, az egyetlen vállalat, aminek az operációs rendszere (android ;)) ingyenes és nyílt forráskódú, ingyenes a böngészője és ingyenes a keresője is.

Gondolom, ha annyira utálod a Google-t nem használod a google.com-ot, sem a chrome-ot, de még androidot sem.

Gondolom nem tudod te szerencsétlen, hogy míg az android ingyenes, a WP és iOS fizetős! Ott nem csak a telefont fizeted ki, hanem a szánalmas zárt operációs rendszerüket is (a használati jogot veszed meg), ezért kerül pl. egy iPhone 250 ezerbe kártyásan. Ezért drágák a Nokiák (a tudásukhoz képest)és ezért lehet droidos telefont kapni akár 20 ezer forintért is. Remélem felvilágosítottalak.

Bocs az offért, csak úgy kijött belőlem. :$

2013. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted a Google nonprofit szervezet?:)Ott reklámokkal,adataiddal fizetsz.Ez ami sok embernek nem világos.Ha Apple/Microsoft terméket veszel,akkor fogyasztó vagy.Ha Google felhasználó vagy,akkor valójában te vagy a termék,téged(az adataidat) adja el a Google harmadik félnek.Maga az Android csak eszköz,hogy téged,a terméket odacsalogassa a Google,és te önként kiadd az adataidat.Ez igaz a Face-re is,és minden "ingyenes" netes szolgáltatásra.Itt csak a módszer az eltérés,nem jóságosabb cég az egyik,mint a másik.Tévedésbe vagy esve.Lehet hogy rajtad többet keres a Google,mint rajtam az MS,mivel a te adataidat 100ezerszer(ki tudja kinek!?) eladhatják,én csak egyszer veszem meg a WP8-at,és ennyi.Egyébként ez a bajom a Google-el,hogy nem tudatosítja a felhasználóival,hogy valójában termékek.Úgy hirdeti hogy ingyenes,és milyen fasza gyerekek,kis túlzással hazudnak.Az emberek meg azt hiszik milyen rendes ez a Gugli,mindent ingyé ad.Attól jó dolog a Google,csak lássunk tisztán.Ajánlom ezt a filmet. http://www.youtube.com/watch?v=KV1u9iIZRJ4&list=PL1CNiIQEaf4.. meg valamit,semmi sincs ingyen!!!Na de be is fejeztem,mert ennek már tényleg semmi köze a kérdéshez.:)
2013. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Csak annyit hogy az androidot vennél 50 ezerért vagy WP8-at?
2013. máj. 10. 17:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj és milyet?
2013. máj. 10. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ez most a hülyének is megéri.19% kedvezmény,ha neten veszed.Nem kell bankkártya,meg semmi.Megrendeled,házhoz viszik,ill. vannak átvevő pontok (pl.nagy trafik cégek)ahol átveheted,és ott kell fizetni átvételnél.Én már vettem igénybe ilyet,akkor 10% kedvezmény volt.A vicc benne,hogy 3 üzlettel az átvevő helytől volt a T-Mobile.Ha hagyományosan veszem meg ott,akkor 7500ft-al drágább a telefon.

2013. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg egy Xperia Tipo-m van, még fél éves lesz , de sokszor rájön a fagyogatás,leállás,magától újraindul(wtf) , meg alkalmazások leállnak szintén maguktól.

Nyáron lehetségesen átcserélem egy Lumia 620-ra mert a WP nem baszakszik annyit mint a droid. Kedves Kérdező, én a helyedben az 520 helyett 620at vennék, mert , az hogy nincs vaku egy idő után eléggé zavaró lesz, mert sokszor sötétben akarsz fényképezni vagy mittomén bulifotót csinálni a sötétben, akkor hogy a fenébe fogsz az 520-al segédfény nélkül fotózni? :D

2013. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!