Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3 vagy S3...

Samsung galaxy S3 vagy S3 LTE? Fehér vagy szürke?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy Samsung galaxy S3-as telefont. Az S3 LTE-ben 2GB RAM van, azonban az üzemideje sokkal kevesebb mint a sima S3-é, ami engem eléggé zavar. Az LTE-nek csak 580óra, míg a simának 900. Másik kérdésem, hogy ezen kívül van-e valami más különbség a 2 telefon között? Szoftverben és tudásban ugyanaz? Ezen kívül nekem a fehér színű tetszik a legjobban, viszont másoktól hallottam, hogy a fehér szín nagyon koszolódik. Ha teszek a hátlapjára valamilyen tokot, akkor ez a veszély továbbra is fenn áll?

2013. máj. 9. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Az LTE csak annyiban más, h tudsz rajta 4G hálózaton netezni, megfelelő előfizetéssel és lefedettségi területen. Az üzemidőről meg csak annyit, h mindegyiket naponta kell tölteni, persze ez használattól is függ.
2013. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!