Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy problémám: HTC Desire...

Van egy problémám: HTC Desire C. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy problémám. HTC Desire C tulajdonosa vagyok lassan egy éve. Eddig nem volt bajom a szignállal, de miután legutoljára frissítettem a szoftvert,azóta szinte lehetetlen engem elérni. Lakásban is csak kettes, néha végképp nincs. A legutóbbi frissítést is halogattam, nem akartam frissíteni,mert féltem, hogy valamit elrontanak benne. Az alkalmazásokat se frissítem, csak ha tényleg jó arról a vélemény. Ha zárt helyen a kezembe veszem a telefont,akkor tuti, hogy elmegy a szignál. Boltban pedig soha nincs. Otthon ha telefonálok, akkor be kell álnom az ablakba. Segítsetek, nem tudom mi lehet vele. Egyébként szlovák szolgáltatóm van (O2). Ugyan ez a szolgáltatója a haveromnak is, neki is HTC-je van, igaz más típus, de neki nincs ilyen problémája, és a testvéremnek sem. Mit tegyek? Hol tegyek panaszt, ahol a telefont kivettem, vagy a szolgáltatómnál? Koszi

2013. máj. 9. 17:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!