Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a telefonomat...

Hogyan tudom a telefonomat (Galaxy Ace 2) 4.1 re frissíteni mert már kijött a frissítés csak a kies nem engedi?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 18:09
1 2
 1/12 |Orfeusz| ***** válasza:

Odinnal felrakhatod a romot is, vagy a ClockWorkMod recoveryt, amivel aztán a romot SD kártyáról teheted rá.

Útmutató: [link]

2013. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Neuhauser László ***** válasza:

Várj vele pár napot, az én tabletem csak 2 héttel a kiadás után találta a frissítést

Ez azért van, mert egy dolog, hogy kiadják, de idő kell, amíg Magyarországon is elérhető lesz

Nem tudom, hogy az ACE - ben van-e automatikus frissítés-kereső, vagy ilyesmi

(a tabletemhet semmi kies, vagy más nem kellett, magától letöltötte a frissítést, és megkérdezte, hogy most akarom.e telepíteni. Ekkor újra indult, majd kb. 10 perc alatt 100% - ra ért a csík, ismét újraindult, kicsit lassabban töltött be, aztán minden kész volt :) )

2013. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen van ilyen opció a telefonomban eddig 2x talált frissítést de azok még mindig 2.3.6 os volt. A kies meg azt írja hogy "ez az eszköz nem támogatja a kiesen keresztül való frissítést." Ja és jelenleg XXMC8 4.1.2 van rajta tehát nem eredeti és lehet hogy ez miatt nem engedi a frissitést?
2013. máj. 10. 21:31
 4/12 Neuhauser László ***** válasza:

Akkor igen, azért, mert CUSTOM ROM - ot tettél rá

a KIES pedig csak a gyárihoz tud keresni

2013. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És a gyárit hogyan tudnám visszarakni? Vagy honnét tudom letölteni mert a rárakás az menne :)
2013. máj. 10. 22:49
 6/12 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
hogy tudom frissiten samsung kiessel a samsung galaxy mini telefonomat android 2.3.6 -ról android 4.0-ra frissíteni?
2013. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Arra nem tudom hogy kijött e. Amúgy miért ide írod?
2013. máj. 22. 17:52
 8/12 Neuhauser László ***** válasza:

Glaxy Mini - re felejtsd el a 4.0 - át, vagy újabbat

Még ha CUSTOM ROM - ként ki is adtak hozzá (NEM a samsung) , akkor is csak rontana a működésen


Olvass utána fórumokban

2013. máj. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Odinnal.
2013. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Isoo válasza:

Üdv!


Rájöttem hogyan kell Kiessel frissíteni a telefont!


1, Vedd ki az akksit a telefonodból.

2, indítsd el a Kiest (telót ne dugd usb-re)

3, Firmwer frissítése és inicializálása

4, Amikor kéri rajd be az akksit és dugd usb-re.

5, Add meg a teló pontos típusát

6, aztán S/n -t (akksi alatt)

7, Innentől kövesd az utasításokat...


A végén újraindul a telefon SOKÁIG TART MÍG BETÖLT !!!


Hát kb ennyi.

2013. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!