Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem sikerül bekapcsolni az...

Nem sikerül bekapcsolni az USB-hibakeresést, tehát nem tudok rootolni, recovery-t telepíteni, stb. Most mit csináljak? Xperia X8

Figyelt kérdés

Szóval egyik reggel GingerDX 2.3.7-es Rom-mal ami egyébként a 30-as verziójú volt, frissítei akartam GingerDX 31b-re,deeee a Sony Ericsson feliratnál befagyott!! Ilyet már csinált,de a PC Companionnal vagy a SUS-al újraraktam és működött! Na igen,csak most hiába működik a 2.1-es gyári Rom, szépen megmaradt néhány 2.3.7-ből származó fájl!!! Pl.: csengőhangok! De azért megpróbálom ugyebár Flashtool-al Rootolni,majd a recovery-t telepíteni,de a Flashtool NEM érzékeli a telót O.o! ok...kikapcsolom az USB-hibakeresést és ÉRZÉKELI!? Engedi Rootolni? Rámegyek a rootra,majd kiírja h sikerült...hát nem! Nincs root...ok flashtool újabb verziója-->Pofámba röhög és kiírja h :


Android version: 2.3.4 busybox: install Root: install


DEHÁT NINCS IS ROOT??? Teljesen alap minden... most mit csináljak? Semelyik program sem tud rootolni :( pls. Segítsetek!


2013. máj. 9. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igen!


Na ilyet se láttam még.


Már számtalanszor cseréltem romot az enyémen,de ilyet még egyszer se láttam. Próbáld meg ismét újrahúzni a telót, ha nem megy dobj egy üzit.

2013. máj. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

5x raktam újra a telót :-D. 2x SUS-al 3x PC Companionnal.

És így se engedi!

Később megnéztem a mobilom build.prop fájlát és VALAMI NEM stimmel! A gyári sony ericsson cuccok keverednek a Gingerdx es dolgokkal. Pl l.:

brands name=Sony-Ericsson

version=shakira


O.o shakira GingerDx-nél volt :-/

2013. máj. 11. 12:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg van a probléma :D az volt a baj, hogy több USB eszköz volt a gépbe bedugva és ezért nem érzékelte normélisan, de azért köszönöm a választ :)
2014. febr. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!