Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom aktiválni iPhone...

Hogyan tudom aktiválni iPhone 4S-emet?

Figyelt kérdés
A telefont franciaországban találtam és hazahoztam.Restoroltam iTunessal és nem tudom aktiválni.Nem fogadja be a sim kártyát.Nem lehet valahogy aktiválni hogy be tudjam kapcsolni.iOS 6.1.3-van rajta

2013. máj. 9. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
egy részt...találtad="iPhone 4S-emet"? jó esetben csak francia szolgáltató függő, amit 6.1.3-nál jailbreak híjján szoftveresen sem tudod függetleníteni. végső esetben ha valakit is érdekelt a telefonja, már letiltotta, szóval "loptál" egy iPod touch-ot.
2013. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OFF: Azért a lopást és a megtalálást ne keverjük, mert távolról sem ugyanaz a két dolog! Tény, hogy parasztság volt elhozni, de a tulajdonosa nem vigyázott rá, a kérdező meg szemfüles volt. Azért az más, hogy felvette a földről és elsétált, mintha kikapta volna a kezéből és elfutott volna.. De én nem sajnálom a franciákat, ahol egy takarító annyit keres, mint itthon egy menő középvezető. Itthon nagyobb érvágás egy elvesztett telefon. Mondjuk szvsz akinek már tellik egy ilyen kaliberű készülékre, annak fog telleni másikra is.

ON: Jailbreak híján nem tudod függetleníteni, szóval semmit nem érsz a telóval.

2013. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért írtam idézőjelben :D
2013. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!