Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ban segítség? (A...

IPhone-ban segítség? (A kérdésed túl hosszú)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iPhone-t, de még sosem volt, így sok mindent nem tudok róla. Hogy van ez a iTunes rendszer? Én zenéket nem is tudok tenni a telefonra, csak amit pénzért letöltök? =O És mit tudtok mondani ezekről a telefonokról egy olyannak, akinek még sosem volt?
2013. máj. 9. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudsz tenni máshonnan származó zenét is, ha van gép a kzlben, amire iTuns van telpítve. Maga a telefon nagyon jó, rengeteg hasznos funkciót találsz majd benne.
2013. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Zenét, filmeket, képeket tudsz rá tenni az iTunes segítségével, az egy program, ami a telefont szinkronizálja a számítógépeddel. Feltelepíted, kábellel csatlakoztatod a telefont, ennyi. :) Aztán van az AppStore, ahonnan alkalmazásokat tudsz letölteni, játékokat vagy akármit. Regisztrálni kell hozzá accot, amihez számlaszámot is meg kell majd adni, de ha csak ingyenes alkalmazásokat töltesz le, akkor természetesen nem vesz le pénzt, nem kell aggódni emiatt. Sőt ha fizetőset töltenél, akkor előtte még rá is kérdez, úgyhogy még elrontani se lehet.

Amúgy én nagyon szeretem a telefonomat, csak szerintem nagyon hamar lemerül az akksija. Az enyém 10 óra hosszát bírja 1 töltéssel, igaz, már 2 éves, és állandóan rajta lógok. :)

2013. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!