Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung PC Studio-t hol tudok...

Samsung PC Studio-t hol tudok letölteni Windows 7 rendszerre?

Figyelt kérdés
1 éve van Samsung F480-as mobilom és nemrég újra kellett telepíteni a laptopomat, így került rá Windows 7 Ultimate op rendszer és azelőtt minden tökéletes működött, ha USB-n keresztül csatlakoztattam a mobilt, le tudtam szedni a tartalmat, és rá is tudtam rakni, de most semmi, nem engedi. Megpróbáltam letölteni a Samsung hivatalos oldaláról a PC Studiot, amit azelőtt sosem használtam, de ott csak XP/Vista/2000 verziókra van, ami viszont nem jó a Windows 7-re. Nem tud valaki valamilyen alternatív megoldást, letöltőlinket vagy egyéb segítséget nyújtani? Fontos lenne, köszönöm.
2009. szept. 30. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont a napokban volt rá szükségem, L700-as telefonnal. A samsung weboldaláról szedtem le, ezen a linken:


[link]


Ehez is azt írja ugyan, hogy 98/2000/XP/Vista, de win7 alatt is gond nélkül ment, igaz, én nem kábellel, hanem bluetooth-al csatlakoztam.

2009. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem usb terén is működni fog :)
2009. szept. 30. 16:52
 3/4 A kérdező kommentje:
áh nem működik, egyszerűen nem hajlandó felismerni a telefont :/
2009. okt. 2. 12:51
 4/4 anonim válasza:

szia. ezt rakd fel:

[link] nekem így indult el:

win7-re: jobbklikk-tulajdonságok-kompatibilitás mód-futtatás-vista sp2

a d600, j700-al is megy gond nélkül.

írd+ ha sikerült

2009. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!