Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most lesz új androidos telefon...

Most lesz új androidos telefonom teendők, vélemények?

Figyelt kérdés

Az új akksival hogy kell bánni,hogy a legjobb legyen?még nem volt androidos telefonom valami első tipp,tanács?:)

huawei ascend y300 lesz :) miket tudok csinálni hogy fullos legyen a telefon,belenyulkálás nélkül? bocsi kezdő vagyok



2013. máj. 10. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkut az elején ne merítsd le teljesen, és ne hagyd a töltőn nagyon sokáig. Sok kevés töltés jobbat tesz neki.


Telepíts valami custom launchert, pl. Apex, Nova.

Rootolás után ki lehet gyomlálni a gyári szar programokat.

2013. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

elsőbekapcsoláskor legyen vagy mobilneted vagy wi-fid.

rootolás nélkül nem tudod tuningolni a telót,én nem is ajánlom az nem teszjót és az aksit is eszi.

2013. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Root jogosultságnak semmi köze sincs az akkuhoz.


Nem érdemes ilyen kérdéseket feltenni. Inkább itt, megfelelő topikban:

[link]

2013. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

ma 15:23

ha nem a kötekedésen járna az eszed akkor kicsit gondolkozhatnál mit írtam.

azt írtam hogy rootolással lehet tuningolni a telót.

ha pedig tuningolod akkor az jobban eszi az akut.

tuningolás pedig nem azt jelenti hogy megszerzed a jogosultságot hanem azt hogy felhúzod a procit pl.


ha csak a jogosultságot szerzi meg nem piszkál bele a teljesítménybe akkor persze nem merül jobban az aku.

2013. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 nem teljesen jól tudja, az igaz, hogy ne hagyd lemerülni az aksit, de amúgy nem kell "kicsiket" tölteni rajta.

Mai aksikra nem kell külön figyelni, csak tényleg ne merüljön le, kisütni meg ilyeneket nem kell.


Most csak keveset írok, pár tanács:

- vírusirtót ne telepíts

- belenyúlkálás nélkül nem tudsz semmi komolyabbat csinálni

- wifi/3G/GPS/bluetooth, minden amit csak lehet kapcsol ki, ha nem használsz

- ne szedj le semmilyen task killert, Android 4.0 felett már nem kell ilyenekkel foglalkozni. És ne zavarjon ha "csak" 50 vagy akárhány mega szabad ramod van, amíg van egy kevéske szabad ramod, addig tökéletes, a rendszer megoldja magának

- Jelly Bean-en ha jól tudom már Chrome a gyári böngésző (Nexus-okon legalábbis biztos), cseréld le, teljesítménye nem a legjobb, pláne komolyabb honlapoknál, Dolphin Browser, vagy az AOSP Browser sokkal jobb (utóbbit csak root-tal tudod telepíteni).

2013. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:
nekem jely bean 4.1.2 van és igen chrome gyárilag telepített,mellette pedig még van egy sima böngésző is.
2013. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!hozzányúlni nem akarok,mivel nem értek hozzá,tehát nem nyúlok bele a telefonba
2013. máj. 11. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Nem kell hozzá érteni, írják lépésről lépésre mit kell csinálni, te csak követed a leírást, és nem fogod tudni elrontani.

De még az elején úgy sincsenek olyan nagy igényeid, szóval nem is gáz, ha nem rootolod rögtön, de majd ha már meg van egy ideje akkor megéri.

2013. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!