Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt valamelyik feltelepített...

Ezt valamelyik feltelepített alkalmazás okozhatja vagy a vigyem vissza kicseréltetni a 2 napot Galaxy S Advance-emet?

Figyelt kérdés
Ha leteszem a telefont, (teljesen random módon is) de kb 5 perc múlva elkezdi azt csinálni, hogy elkezd világítani a képernyő, mintha megnyomtam volna oldalt a gombot (pedig hozzá se nyúlok a telóhoz). Világít kb 5 mp-ig, aztán 10 mp-ig megint nem. Ezt egymás után 5-6 alkalommal megcsinálja, utána megint semmi. Már próbáltam mindenfélét variálni a fényerő beállításokkal stb, de nem segített semmi.

2013. máj. 10. 10:39
 1/3 anonim válasza:
Hívd fel a szolgáltatód,hogy egyáltalán emiatt kicserélnék-e vagy, hogy ez hiba-e (van ingyenes telefonszámuk)Mert pl. nekem Galaxy Minim van ami tudom, hogy csöppet gagyibb de amúgy ugyanezt csinálja és más samsungosok is mondták már (SIII, Ace..)
2013. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lambo96 ***** válasza:
Nekem is csinálta galaxy mini. Úgy emlékszem valami app miatt volt. Már hála istennek nem csinálja. Haveromnak is csinálta galaxy y, de neki is abbamaradt.
2013. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült megoldani a problémát. Észrevettem, hogy a háttérben fut 1-2 alkalmazás, amit nem is használok épp (pl egy játék) törölgettem őket, és megszűnt ez a dolog!
2013. máj. 10. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!