Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995 lassú?

Alcatel ot 995 lassú?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mostanában az Alcatel OT 995 telefonom nagyon sok játéknál,facebookozásnál a hátulja felmelegszik,a játékok beszaggatnak rajta néha,mit tegyek?Hogyan tudnűm azt elérni,hogy gyorsabb legyen?Már töröltem elég sok alkalmazást stb.. Köszi


2013. máj. 10. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy teljes visszaállítást (gyári adatok visszaállítása). Nem biztos, de egy próbát megér szerintem. Androidnál általában ez szokott segíteni ilyen dolgokban.
2013. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv!

Beállítások -> Alkalmazások -> (ahol a "folyamatban" felirat van felül, azt a sávot elhúzod balra és rányomsz az "összes" feliratra)-> ráérintesz egy tetszőlegesre, és kiválasztod a "letilt" parancsot.... na így menj végig a listázottakon, és nyomj "letilt" parancsot, amelyik felesleges számodra. Minél többet tiltasz, annál kevesebb (bujtatott háttérfolyamatod lesz. Némelyiket nem lehet tiltani, azokat nem is kell. Én nagyjából 50db ilyen tevékenységet blokkoltam. a sima "folyamatok" menüben nem sokat tudsz kiütni, vannak olyan háttér progik, amik időnként kifelé kommunikálnak a neten, vagy éppen pörgetik a telefont feleslegesen - és észre sem veszi az ember, csak annyit, hogy egyre lassabb a telefonod -. Valamint a "folyamatban" felirattal jelölt menüben alól van egy olyan írás, hogy "gyorsítótárazott folyamatok". Érints rá erre a kiírásra.. meg fogsz lepődni. :D

2014. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!