Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Androidos készülék a piacon? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Telefont vásárolnék de nem tudom mit, elég igényes vagyok e téren. Leginkább böngészésre, játékra, zenére, filmekre használnám de azért ne maradjanak el a komolyabb funkciók sem. Kijelző terén HD - Full HD ban gondolkozom, méretben legalább 5 col vagy annál nagyobb. Szeretném ha leírnátok tapasztalataitokat, adott modell üzemideje. Kinézet is nagyon számít na meg a minőség.

2013. máj. 11. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Note 2,S4
2013. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
sony xperia u nagyon megéri az árát
2013. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 amcsih ***** válasza:

Sony xperia u?? Hol full hd-s az? Hol van annak5 colos kijeője? Még 4 colos sincs...

Ahogy az első mondta: note2, s4..

2013. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 monti1122 válasza:
Nekem Note 2-őm van. Szerintem tökéletesen megéri. Az üzemideje ha nem nyüstölöd másfél nap.. De szerintem az okostelefonoknál mindnél így van..
2013. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
naaa azért nem csak samsung!!!Sony xperia z is ott van,vagy az SL!!
2013. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez nem szerintem/nem szerintem. egy tény, hogy jelenleg a Galaxy S4 a legjobb telefon. (és ezt én is úgy mondom, apple illetve sony "fan" vagyok)
2013. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a válaszomnál ne nézzétek a "/" utáni "nem szerintem"-et. az nem kell oda.:D
2013. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Note 2 egyértelműen. Esetleg várd meg a 3.-at. Vagy majd a Sony Togari.
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha 5"+ kell, akkor tenyleg a Note2/S4 a legjobb, viszont ha a 4,7" is megfelel+birod az alut akkor a HTC One-t is erdemes megnezni. Szemely szerint nekem is jobban bejon az S4, azt hasznalok meg egy iPhone 5-ot, de lehet neked jobban tetszene a One. Menj be egy boltba, nezd meg a kijelzojuket, aztan vedd azt amelyik jobban tetszik. Az Xperia Z viszont felejtos. A TFT-LCD nem csucsmobilba valo.
2013. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gaben1997 válasza:
samsung galxy s4 nekem olyanom van még nem volt olyan program vagy játék amit nem vitt el és a t mobilnál havi 2990-ft-ért már a tiéd 2 éves hűségnyilatkozattal :D
2013. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!