Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini, alkalmazá...

Samsung Galaxy Mini, alkalmazások letöltése?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam meg a Samsung Galaxy Minimet. Próbáltam a Google Playről alkalmazásokat letölteni, de folyton azt írja ki, hogy az alkalmazásnak hozzáférése lesz mindenhez kb. (Tartózkodási hely, az üzeneteim, stb. ) Ha valaki tapasztalt már hasonlót, mit lehet tenni, hogy ne férjen hozzá minden adathoz? Lehet máshogy is letölteni ezeket az alkalmazásokat?A bunkó megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi, nem értek hozzá, ezért kérek segítséget)

2013. máj. 12. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Törődj bele.
2013. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen telom van. Azokat a játékokért, amikért túl sokat kér pl:sms küldése a telomrol, (ami nekem kerül pénzbe) azokat nem telepítem fel. De szerencsére sok olyan alkalmazásom van, ami nem kér ilyesmiket. :))
2013. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 2. választ! :)
2013. máj. 12. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenkinek ezt írja ki, választhatsz...

ha nagyon kell, akkor letöltöd, ha nem, akkor nem.


...csak halkan jegyzem meg, hogy amúgyis mindent tudnak mindenkiről, már értelmetlen aggódni...


én már ezen túlvagyok, mert a térképen is látni, hol lakom, pedig a gps még előtte be sem volt kapcsolva...


és még keményebb világ jön..úgyhogy mindegy.


szerintem

2013. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!