Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitseg! . Nem kapcsol be a...

Segitseg! . Nem kapcsol be a telefonom ( samsung galaxy s)?

Figyelt kérdés

tehat van egy samsung galaxy s-em nemreg vettem valakitol kb masfel honapja..egyik haverom meg rootolta meg tett ra 4.1 es androidot..nem is volt vele semmi baj csak egyegyszer anyira lefagyott hogy ki kellett vegyem az aksit..Tegnap este is pont ez tortent es ki vettem az aksit s mikor vissza tettem, hogy inditsam ujra a telefont bekapcsolt, bejott az a szoveg ami ilyenor szokott (Galaxy s GT-i9000 samsung) utana pedig jott a kovetkezo: (galaxy s cyanogen mod) s utana be kellene kapcsoljon de kezdi ujra folyton az egeszet, tehat indul ujra egyfolytaba, be sem kapcsol rendesen..(ugyhagytam kb egy orat es vegig ezt csinalta) Most csatlakoztattam a gephez es nem ismeri fel a telefon tarhelyet...van a samsung kies program az pedig ezt irja: device not responding, to resolve the issue, reboot the device.

Kerlek segitsetek.



2013. máj. 12. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj a haverodnak rakjon rá gyári romot odinnal.
2013. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
s az odin felismeri?
2013. máj. 12. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel.
2013. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Havert lecserélni.Nem szabad házilag szarakodni. Vidd el a Campona első emeleti samsung boltjába, ott bárkinek egy automata ingyen frissíti a telóját. Ha gáz van vele, azt a boltban megoldják ingyen. Tuti jó bolt, már mások is ezt csinálták. Tegnap voltam ott, rádugtam az automatára, kiírta, hogy a készülékem rendben...

tedd ezt te is..

2013. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!