Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One S vagy LG Optmus 4X a...

HTC One S vagy LG Optmus 4X a jobb telefon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 12:07
 1/2 anonim válasza:

Az LG klasszisokkal jobb!! :-)


(Jobb proci, nagyobb képernyő, nagyobb képernyő felbontás,IPS kijelző, jobb akksi...)

2013. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

tegnap vettem lg optimus 4x hd-t. Hát a HD-ból ítélve azt hittem, hogy nagyon durva videót fog készíteni + a 8 megapixeles kamera. Hát ahoz képest egy sony xperia mini pro is szinte ugyan olyan videót csinál. Nem tudom hogy vagy én állítottam be rosszul (pedig full hd-re állítottam), de nem azt a képet adja valahogy vissza, amire számítottam.


kb 4-5 folyamatos használat után merült le az aksi (bekapcsoltam wifit, blútuszt, zenéthallgattam + játszottam direkt tesztelve meddig bírja).


De nekem így is nagyon nagy élményt nyújt ez a telefon. Nagyon gyors. :D (bár a videó miatt kissé csalódott vagyok :S)

2013. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!