Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az okostelefon? Saját...

Mi az okostelefon? Saját szavaiddal.

Figyelt kérdés
Félreértések elkerülése végett, tudom, mi az az okostelefon, ugyanakkor kíváncsi lennék, hogy mások hogyan definiálnák. Tehát nem a Wikipedia definíciójának idemásolására vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy SZÁMODRA mit jelent!:)

2013. máj. 12. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Egy olyan készülék amely helyettesíteni tudja a számítógépet, széleskörűen felhasználható, testre szabható.
2013. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
Számomra az, amit mások folyton birizgálnak, de számomra csak egy telefon lenne, ezért van csak egy ütött-kopott kb. 1000 forintos mobilom.
2013. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Operációs rendszert üzemeltető, KÜLSŐ ALKALMAZÁSOKKAL BŐVÍTHETŐ telefon.
2013. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

1. Ne ordibálj. Köszönöm.

2. Baromság amit írtál. A régi k800i -mat is lehet bővíteni külső alkalmazásokkal, de mégse okos telefon. Oprendszer is van rajta, csak nincs neve.

+1. Hogy tudtad ezt így leírni: "Operációs rendszert üzemeltető". Üzemeltető... WTF?

2013. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne legyél tapló, köszönöm.
2013. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem kiabálásnak szántam...csak kiemeltem, mivel a régi telefonok is (zárt) oprendszerrel üzemelnek, tudtam, hogy valaki beleköt ebbe. Próbálhatok jar fájlt letölteni a régi SE-mre, valahogy van egy olyan érzésem, hogy nem fogja megnyitni...
2013. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként azért fogalmaztam így, mert oprendszer üzemel rajta. Vagyis a telefon üzemelteti. Tudom, nem cég, de akkor viszont ki más tenné? A Jóisten?
2013. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!