Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 vagy...

Huawei Ascend Y300 vagy Samsung Galaxy Young S6310?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban? Melyiket ajánlanátok első androidos telónak? ( a samsung galaxy young, nem a régi hanem az új :D )

Előre köszi a válaszokat!



2013. máj. 12. 13:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De a huawei mint márka sem a legmegbízhatóbb.
2013. máj. 16. 16:49
 12/19 anonim ***** válasza:
a samsung olcsótelefonjai sem jók
2013. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg a Samsungot csak meg ne bándd
2013. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:D
2013. máj. 17. 17:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Huawei nem a legismertebb márka de azt nem mondanám hogy nem megbízható! Én is tartottam kicsit tőle de megvettem és tökéletesen megvagyok vele elégedve.Teljesen jó az összeszerelés. nem recseg nem ropog.szerintem nyugodtan megveheted mert tényleg jó telefon. Nekem előtte Sony xperia tipom volt az sem rossz telefon de nekem a Huawei jobban bejön.Ha tartasz tőle hogy nem megbízható akkor én tudom ajánlani a Sony xperia tipot.Sony jó telefonokat gyárt.Nem tudom hogy miért fikázzák annyian a Samsungokat nekem volt már alsó kategóriás samsungom nem volt vele semmi baj. mondjuk nem okos telefon volt. De nekem nem kéne mert ha jól tudom kb egy árba van a Huawei y300al.Akkor inkább Tipo! Remélem tudtam segíteni!
2013. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tipo-nál sokkal jobb a Huawei . a Huawei meg ennél a Samsung-nál sokkal jobb
2013. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben már nekem is megváltozott a véleményem :)

Remélem augusztus körül lesz valami jó kis akció, és nem megy feljebb az ára. :)

2013. máj. 23. 21:28
 18/19 Osynho ***** válasza:

"De a huawei mint márka sem a legmegbízhatóbb."


Erről van valami infód? Felmérés, statisztika, bármilyen kimkutatás?

2013. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Most a vicc az, hogy itt azért nem tud dönteni az ember, mert rában drágább a Y300 na msot van 35 ezred és te szeretnél ebben a kategoriában a legjobb telot, az elég nehézkess
2013. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!