Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni a napokban?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami nagyon újat. Eddig a Note 2-n gondolkoztam aztán megláttam élőben és kicsit elbizonytalanodtam hogy túl nagy:/ Valami szép nőis okostelefont szeretnék venni. Eddig mindig csak Samsungom volt és most is nehéz elválni tőle,nézegettem az S4-et is de álitólag túl drága ahhoz képest amit tud, de kiváncsi vagyok ti mit ajánlotok:) Érdemes Note 2-t venni? Mit ajánlotok?
2013. máj. 12. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A Sony Xperia (felsőkategóriás) telefonjai közül válogatnék én.
2013. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én meg inkább HTC,Nexus közt keresgélnék .
2013. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy azért a Note 2.1-2 óra használat után hozzászoksz.Ráadásul van hozzá S-Pen is.A S4 tényleg drága de megéri az árát!De esetleg megnézheted a Nexus 4-et az is nagyon jó és "nöisebb"is mint a Note 2.HTC-t nem ajánlom,Sonyt se mert TFT kijelzövel dolgozik.
2013. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja a Sony itt kúrta el a dolgot, hogy TFT. wtf?
2013. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ha már ilyen kategóriát nézegetsz akkor: HTC One, Note 2, SGS 3/4, iPhone 4S/5, esetleg Oppo Find 5 (Nem nagyon ismert márka de tesztek alapján egy nagyon jó telefon)

A Sony-t én sem ajánlom a szoftver f@s (tapasztalat) és a kijelző a TFT panel miatt nagyon fakó.

2013. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is Sonym van, de semmi bajom nincsen a kijelzővel. olyan helyzet még nem volt, hogy ne láttam volna semmit, és bármelyik más telefonnal összehasonlítom, szinte mindig szebb képe van. Igaz ez LED és HD.
2013. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
nőis telónak ace 2 :D
2013. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6

Attól, hogy HD még nem lesz egetrengető a kép. Gondolom Xperia S-ed van aminek TFT panelje van. A színei fakók a BE meg csak az albumban javít a képen. Nekem is Xperia S-em volt de az enyémnek minden baja volt, attól befagyott és kikapcsolt, hogy írtam egy SMS-t... Végül elegem lett belőle és eladtam.

2013. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
SK17i típusú a telefonom. Az U az egyik leggyengébb telefonja a Sonynak, hiába kétmagos. Egyébként telefonvásárlás után ésszerű teljes frissítést végezni, amit gondolom te elfelejtettél. Ilyen esetben ne csodálkozz, hogy nem jó valami. Nem minden esetben a telefon a hibás.
2013. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A dobozból kivéve frissítve lett 4.0.4-re ;) De azért vicces, hogy a Jelly Bean még mindig nem jött ki pedig március végére ígérték...Azt se igazán értem, hogy az U miért nem kapja meg... Most csak az, hogy csak 512Mb RAM van benne az hülye válasz, mert vannak 4.1-et futtató telók 512MB RAM-al :D Jah és nem U-m volt hanem S-em.
2013. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!