Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem érzékeli a SIM-et! Mit...

Nem érzékeli a SIM-et! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

T-Mobile függő a telefonom, de nem látja a T-s SIM kártyát! Azt írja, hogy "Helyezzen be SIM kártyát, majd indítsa újra a készüléket!"


Miért csinálja ezt? hogyan tudom megcsinálni? Elsősorban az érdekel, hogy én hogyan tudom megcsinálni. Ha esélytelennek találom, akkor szerviz. Illetve ennek a szervizdíja mennyi lehet?



2013. máj. 12. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudsz csinálni hogy igazitasz a kártyán és ki és bekapcsolod.
2013. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert 2 napja az ég-világon semmi baja nem volt. Azóta nem esett le, nem volt csesztetve. Fogta magát és úgy döntött, hogy mostantól nem jó.
2013. máj. 12. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony. Ritkán szoktak szólni az eszközök, hogy "helló, holnapról én nem működöm!"
2013. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Odáig én is eljutottam... Csak tovább nem, éppen ezért tettem fel a kérdést. ;)
2013. máj. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!