Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nyári melegben zsebben...

A nyári melegben zsebben hordott telefon károsodhat, az ott keletkező meleg, párás környezettől?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi erre a megoldás?

2013. máj. 12. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért károsodna? Csak nem 60 fok van a zsebedben :D
2013. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a melege, hanem a párán van a hangsúly
2013. máj. 12. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Pl Egerből Pécsre végig az ablakban volt navigálni mikor nem a pályán mentem. Sütötte a nap, az sem ártott neki. A zseb nyugisabb hely. :D
2013. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a 60 fok a gond, hanem a sós, párás izzadtság, főleg ha nem szellőzik a zseb rendesen..

Ezek (és mind) készülékek nem működnek 90% páratartalom felett, márpedig annyi összejöhet...

Igyekezz minél kijjebb hordani.

2013. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Futás, kocogás közben persze...
2013. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért bírják. Nekem a e51, c7 bőr tokban volt mindig a zsebemben. Nem lett bajuk azóta is jó mindkettő. Azok fémházasak voltak. Nem kezdte ki semmi. A lumia polikarbonát, ez is abban van, nincs baja.
2013. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőven kibírja, azért ki van ez találva nyugi. :D Egyedül ami gond lehet az a közvetlen napfény a plexi kijelzővédős telefonoknál.
2013. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ki bírja, én pl ha épp tóparton strandolok kicsit el térve a témától nekem saját megoldású strand gatyám van le vágott szárú farmernadrág úszó short méretű na most pl zsebe ez miatt nincs, vissza térve a témára tehát ha épp kajálni megyek a parton a büfében így max a pénz fogom a kezembe, a mivel nincs zsebem így be szoktam rakni a farmer gatyába a telot, és hát az meg nedves vízes, az sem árt neki, így tehát gondolom a pára sem bár nem tudom lehet típus függő, ha meg épp bringával megyek le a pathoz akkor meg főleg oda rakom a telefont, tuti nem hagyom el tehát ha épp izzadok is akkor izzadságtol sem lesz baja.
2021. szept. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!