Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor vagy töltő problém...

Akkumulátor vagy töltő probléma lehet? (bővebben lent) (Nem működik a telefon)

Figyelt kérdés

Van egy Alcatel/Telenor One Touch 990-em.

2011.októberében vettem.Kb márciusig nem volt ilyen jellegű probléma,mint most.

Azzal kezdődött,hogy rádugtam a töltőre pl 46%-on este,hogy reggel 100 legyen.Aztán reggel vettem volna le és nem lehetett bekapcsolni mert lemerült.Lemerült pedig végig töltőn volt és ki is jelezte hogy tölt.Ez rengetegszer felmerült,egyre kevésbé akarta tölteni.Néha úgy sikerült tölteni,ha teljesen lemerült,kiszedtem az aksit éjszakára,reggel visszatettem,rádugtam a töltőre és így feltöltődött maxra,csak utána kapcsoltam be.

Namármost,3 napja lemerült,azóta akármit csinálok,nem érzékel semmit,olyan mintha meghalt volna.

Akarok aksit cserélni,ha kell de jó volna tudni,hogy másnak nem volt-e ilyen,vagy valaki tud-e segíteni.



2013. máj. 12. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szoftveres problémája van...
2013. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az mit jelentene?
2013. máj. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!