Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy androidos telefonnak...

Egy androidos telefonnak (például Samsung Galaxy Ace 2-nek) könnyebben betörhet a képernyője, mint egy sima érintőképernyősnek (például Samsung Monténak)?

Figyelt kérdés
Most Samsung Montém van, és gondolkoztam azon, hogy lecserélem Ace 2-re, de félek, hogy nem lesz olyan megbízható, és hogy leejtem (a mostanira is próbáltam vigyázni, de néhányszor leejtettem, de szerencsére nem lett semmi baja), és félek hogy az Ace 2-t egyszer sem ejthetném le, mert eltörne. Tényleg könnyebben eltörne?

2013. máj. 13. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Ace 2-t nehogy vegyél. Úgy sz.r ahogy van.
2013. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze ennek az oprendszerhez, egyébként semmivel sem lenne rosszabb. Persze lehet, hogy leejted és eltörik, de ugyanannyi rá az esély, mint Monte esetén.
2013. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
33%

Vegyél rá szilikon tokot és strapabíróbb lesz.Én egyszer leejtettem és megúszta egy karcolással.


1.-nek: Te vag szar...Nem mindenki engedheti meg magának a csúcskategóriát....

2013. máj. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Aha. Nem mindenki. Csak az az érdekes, hogy pl. az Xperia Sola (ami egy árkategória az Ace 2-vel) simán leveri a konkurensét. És nem 100.000-es csúcskategória.
2013. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
47%

Persze...A Sola az 500Mb ramjával az ICS alatt úgy elvérzik,hogy fuu+az Ace2-nek az akkuja sokkal tovább bírja,megkapja a 4.1.2-t és majd valamikor talán a 4.2-t is.

A Sola jobb valamiben az ace2-nél a +200Mhz-en kívül???Ja persze Sony...

Nem értem miért kell valakit rábeszélni egy szarabbra...

Nem mindenkinek jön be a Sony vegyétek márt észre...

2013. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért érdekes, hogy ha megnézed, benchmark tesztben vhogy a Sola kb. 1300 ponttal vezet, pedig ugyanaz a proci és GPU. A kamera meg legalább éjszaka is használható, az Ace-é még nappal is zajos képeket készít, nemhogy éjszaka. Am nem lenne semmi bajom a telefonnal ha nem szaroznál itt emiatt másokat.
2013. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

A bench-ekre soha nem szabad adni.Az összes kivétel nélkül valamelyik irányba optimalizáltabb és nemcsak hardveres szinten.Nekem a képek 70-80%-a jól sikerül éjjel/nappal.a Solában nagyon kevés a ram+elég rosszul van optimalizálva az ICS-menüben is akadozik-ezért többen is lecserélték.az Ace-ben is be tudom telíteni a ramot nemhogy egy Solában.

A szarozást meg te kezdted és abszolút nem vág ide,mert nem ez volt a kérdés...(nem csak neked esik rosszul,ha leszaroznak/leszarozzák a cuccaidat)

2013. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én kezdtem a szarozást??? Nézd meg az ELSŐ (=NEM ÉN) százalékát, meg az enyémet. Van azért eltérés
2013. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

1% az eltérés...félrenéztem...bocs..

De akkor meg minek szólsz be,hogy nem kellene szarozni másokat?Te magadat kevered bele.

2013. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát h én is rossznak tartom, de emiatt még azért taktikusan próbáltam érvelni. (am én is Samsungot használok)

De az eredeti kérdéstől eléggé eltértem sajnos :/

2013. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!