Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820-hoz hol tudok...

Nokia Lumia 820-hoz hol tudok venni aksit?

Figyelt kérdés

1650 amperórásnál nagyobb teljesítményű aksit hol tudok venni a fent említett telefonhoz? :/

1 napot bír csak a telefon... Az alkalmazásokat kikapcsolom.... és a háttérben futó progikat is.... adatforgalmat is (wifi) stb... :/



2013. máj. 13. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek ilyenek minden okostelefon 2-3 napig bírja, direkt így vannak tervezve, oké hogy alkalmazásokat meg minden háttérben futó dolgot leállítasz de ezzel is maximum fél talán 1 napot nyersz.

Ezek direkt ilyenek, és felesleges aksit venned hozzá, maximum akkor érdemes ha sokat vagy úton és nincs a közelben töltési lehetőség. De én javaslom hogy inkább abból a pénzből szerezzél be egy napelemes mobiltöltőt, barátnőm azthasználja mert ő reggeltől estig úton van kb, és 2 órát utazik csak a suliba majd vissza és ő így oldja meg a tölsét. Az ő telefonja sem bírja sokáig, pedig útközbe a buszon netezik is rajta részben tanulás, részben velem is beszélget, mert általában akkor van hosszú szünetem nekem, vagy épp otthon vagyok. És napelemessel tölti, annak van belső akksija, nagyjából 1-2 napot nyer vele pluszba éjjel feltölti mindkettőt és ha kell használja.

2013. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Áh.. ismerem azt a tőltőt.... nekem is van... kalap kakit nem ér szerintem...... van hogy még a telefon tőlti azt xD 7ezer ft volt

Nyáron megyek túrázni (Országos kék) 11 napot... és lesz hogy nem tudom majd tőlteni szóval kéne aksi.... a kérdésem továbbra is.... hol lehet venni? :/

Googleba nem találtam :S

2013. máj. 14. 07:18
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Az első a Geo,az a hivatalos forgalmazó,az is a legdrágább,de az tuti.

2013. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Vegyél egy ilyet! Ha ezt feltöltöd akkor zsebre vágod aztán 2szer feltudod róla tölteni a telefonod! Ez egy nagyon jó dolog!

2013. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó... az mi? xD Zseblámpa?.... Am nekem Akkumlátor kell ami több mint 1650mah os... :S :/ Ha itt az idő nem lesz időm töltögetni.... ki kell cserélni az aksit... :S :/ Ugye megérted :(
2013. máj. 14. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Az nem zseblámpa baszod :D csak van rajta az is! Az egy pótaksi! De hiába veszel a telefonhoz új aksit nagyon nagy változásokat nem tudsz vele elérni! Ugyan olyan szar lesz amilyen volt, én nekem az iphone 4S-emel ugyan ez volt!
2013. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát de van egy tartalék feltöltött akksi akkor ha merül a teló cserél.Gondolom erre gondol a kérdező.820 nem unibody házas,mint a 920,meg a 4S.Hagyományos.Nem is értem ezeket az "egybe házas telókat". Kinek jó az?(persze a szervizek,és gyártókon kívül:)
2013. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen a Lumia 820 leszedhető hátlapú és cserélhető aksis... szóval légyszi... help :D 1650mah órás aksinál nagyobbat valahonnan halásszunk elő mert nem találok de fix hogy lesz :D
2013. máj. 15. 18:24
 9/11 anonim válasza:

Szia

Nézd meg az alábbi linket, ez a legnagyobb kapacitású aksi, amit a Lumia 820-ba találtam a neten.


[link]

2014. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Illetve itt van még egy aksi, ehhez már hátlap is társul:


[link]


Remélem, hogy segít valamelyik link.

2014. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!