Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet iPhone-ra fóliát kapni?

Hol lehet iPhone-ra fóliát kapni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék neten rendelni mert SOS szükségem lenne rá. A T-Mobile-nál nem volt. Valahogy azt olvastam, manapság "mindenhol utánad dobják", hát én nem így vettem észre. Hol kapható?

2013. máj. 14. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nem volt raktáron vagy amúgy sincs? és melyikre kell? T-nél akartam venni fóliát és azt mondták csak iphon-ra árulnak. De ott van még a telenor vagy vodafone. (Nem tudom egyesek miért gondolják azt hogy ha a t-nél veszek mobilt akkor a többi szolgáltatónál nem lehet arra a telefonra fóliát venni. Ez fordítva is így van.) Ez az utolsó zárójeles nem neked szólt csak általánosságban írtam.
2013. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így kifejezetten iPhone-ra gsm boltokban például, media markt-ban is van szerintem, ha nem is pont rá. méretrevágni stb...nemtudom igazán. szerintem media markt-ban nézd meg, hátha van, bár nem lesz olcsó.
2013. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bár honnan bár milyen fóliát vehetsz csak ne méretre vágósat. Annál rosszabb nincsen. Én már próbáltam és nem szép az eredmény
2013. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
A fóti Auchanba kb 150 db van kirakva...
2013. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja igen: néhány nap alatt kiszállítják!
2013. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!