Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi előleget kelĺ fizetnem...

Mennyi előleget kelĺ fizetnem a Telenornál előfizetéses mobilvásárlás esetén, ha csak személyim és lakcímkártyám van?

Figyelt kérdés
Telenor one touch s-t (Alkatel ot 995) szeretnék venni, ehez így mennyi előleget kellene fizetnem?
2013. máj. 14. 08:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyenek a feltételek, milyen díjcsomagban veszed, stb... Bár ha rám hallgatsz hagyd az egész Telenort a francba, mert egyre jobban hallom hogy az a szolgáltató már minden csak nem az aminek lennie kéne, legtöbb helyen főleg hegyek közt 0 térerő van náluk, a mobilinternetjük néha baromi lassú még a nagyobb városokban is. Barátnőm már el is pártolt tőlük, őt sosem tudtam elérni ha a testvérénél volt mert ott nem volt térerő. És a határ mentén még magyar oldalon sincsen nagyon, mert mindig a külföldi hálózat jött be és egy méregdrága hívása is volt ezzel mert nem vette észre a dolgot.

Ez a telenor one touch-os készülék nem tudom mi tetszik benne de én egy telenoros eladóra kérdeztem rá és mondta hogy egy kalap hulladék az egész. De te tudod. A másik a Tmobile olcsóbb valamivel igaz hogy kicsit drágábbak a díjcsomagjai de az legalább mindenhol működik! Még a mobil netjük is megy ha csak egy csíkot jelez a térerő. És ezt nem a 3G hálózatukon kell érteni hanem a sima normálon.

Csak hogy tudd mi a különbség. Meg a tmobilnál szinte nem kell előleget fizetned ha akciós készüléket akarsz venni.

2013. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én azért elég jól meg vgyok elégedve a telenorral és szerintem a telenor one touch s is egy nagyon jó telefon, [link] Na mindegy, most nem erről akarok vitázni, tehát ha mondjuk itt kiválasztanám a smarttarifa 2-t 3190 ft havidijjal, akkor ez esetben az előleg is 3190 ft lenne, vagy hogy müködik ez?
2013. máj. 14. 09:30
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia! a telefon árán felül általában 1 havidíjat kell előlegként kifizetni. amit persze nem nyúlnak le...

Viszont ha előtte is telenoros voltál, akkor ha rendszeresen volt kellő forgalmad, akkor nem kell előleget fizetni (nekem nem kellett, páromnak igen). Ezt megnézik.

2013. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az mi, hogy a telefon árán felül? Az mennyi? Tehát akkor légyszi azt mondjátok, amit ott helyben ki kell fizetnem.
2013. máj. 14. 10:08
 5/19 anonim ***** válasza:
A linkelt oldalon lemész kicsit lejjebb, és pontosan láthatod, melyik csomaghoz mennyit kell letenned, amikor szerződést kötsz velük. A 3190-es csomaggal 20 ezren felül kell fizetned , amikor megkötöd a szerződést.
2013. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Húha, az elég sok. És ennél kisebb csomagok nincsenek, tehát ahol ott helyben kevesebbet kell fizetni?
2013. máj. 14. 10:37
 7/19 anonim ***** válasza:
2 év tarifamegtartással a készülék ára ebben a csomagban 23.655 ft. Ezt ki kell fizetned helyben. Ezen felül előleget vagy kell, vagy nem, ami 1 havidíj összege.
2013. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A táblázatban nézd meg a linkelt oldalon. Nagyobb havidíjért 0ft-ért is elviheted. (csak előleget kell fizetni)
2013. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, ezt értem, de ennél kisebb csomag nincs? Úgy értem, ahol kevesebbet kell fizetnem?
2013. máj. 14. 11:07
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem néztem most meg az összes készüléket. Viszont kicsi csomaghoz akár 0 forint befizetéssel általában gyengébb készülékeket ajánlanak.

Mindegyik szolgáltatónak az a célja, a jobb telefonokat nagyobb havidíjjal vigyék a vevők. Ezért a magasabb havidíjas csomagokkal olcsóbban lehet hozzájutni a készülékhez.

2013. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!