Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony U telefonra melyik az a...

Sony U telefonra melyik az a progi amivel lehet az előlapi kamerával fényképet készíteni? Ha egyáltalán van ilyen.

Figyelt kérdés
Már több programot leszedtem és kipróbáltam de egyikkkel se megy. A tükör programok is működnek ugyan, de nem lehet velük se fényképezni. Mindnél ott a kamera jel de not supported.

2013. máj. 14. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
És kell hozzá külön program. Nincs u-m hanem p-m de azon nem kell hozzá semmi. Átkapcsolom előlapira és simán lehet fényképezni.
2013. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
U-nál is csak átállítod :-) nem kell hozzá külön program
2013. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És hol kell átállítani? Mert se a benne lévő fényképezőgép se másik program beállításaiban nincs ilyen opció.

Váltani csak videó vagy fénykép között lehet.

Ez egy Sony U 2.3.7 android van benne. Azt én is tudom , hogy van benen előlapi kamera és az működik is. Tükör programoknál kipróbáltam de fényképet nem lehet vele készíteni.

Azok válaszát várom, akik kezében ott van egy ilyen telo és működik rajta az előlapi kamerával a fényképezés. Azt is össze tudom szedni a guglival, hogy van benne ilyen, meg átállít, meg hasonló okosságok, csakhogy a Sony U készüléken ami itt van a kezemben ez mégse műxik.

Sehol nem találom rajta az átállítási lehetőséget.

2013. máj. 14. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Bal sarokba fent van az a négyzet a négyzetben ábra. arra rámész és a 2. ikon az "elülső kamera".
2013. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Így már rátaláltam.

Igazán sokat mondó egy ikon ez a kamera választáshoz. És még ezé fizetést is kap a tervezője. Hát...

2013. máj. 15. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az userek se különbek,mint a fenti példa is mutatja.
2013. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja, csak a sorrendet sem ártana figyelembe venni. Ki mit csinál kinek. Ki az okosabb, a készítő vagy a felhasználó.

Ha feltételezem, hogy a készítő, mert elvileg úgy kellene hogy legyen, akkor a buta userről nem derülne ki soha, hogy buta. Ellenben fordított sorrendben a készítő okossága átcsap okoskodásba.

Amit okoskodással ugyan meg lehet próbálni tompítani, de csakély sikerrel, mint ahogy a fenti példa is mutatja, mert hogy nem sikerült meggyőznöd.

2013. máj. 16. 12:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne értelmetlen? Én egyből megismertem -.-"
2013. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!