Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elsősorban hackerekhez szól a...

Elsősorban hackerekhez szól a kérdésem. Ha a telómon ( androidos) kitörlöm az előzményeket akkor valhogy meg lehet nézni gépről vagy a telón?

Figyelt kérdés
A nagybátyám gépről meg tudja nézni milyen képet, játékot töltöttem le. Így kíváncsi vagyok a kitörölt előzményeket is meg tudja-e valamilyen módon nézni?

2013. máj. 14. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Aki nem hacker, csak látott már ezt-azt az is válaszolhat?

HA nagybátyád hálózatáról netezel, és úgy építette ki a hálózatot, hogy mindent logoljon, akkor bármit meg tud nézni, ami keresztül megy rajta és nincs titkosítva.

Ha ez az eset nem áll fenn, és a kitörölt adatokat a rendszer nem írja felül, akkor elméletileg meg lehet nézni azokat is.

2013. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy még lehet az is, hogy a google account-od jelszavát is tudja, és az is ugye megjegyzi(mondjuk én ezt fordítva tapasztalom), hogy amit itt a chrome-ban bejelentkezve elmentettem könyvjelzőket, előzményeket, jelszavakat stb, azt a tabletem chrome böngészőjével is látom.
2013. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!