Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jelenik meg a 4.1.2?

Mikor jelenik meg a 4.1.2?

Figyelt kérdés
Samsungos telefonokra.

2013. máj. 14. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyémen már rajta van. A 4-es felett az 1-es, mellette meg a 2-es.

Esetleg vehetted volna a fáradságot, hogy odaírod, hogy az Androidra gondolsz...

2013. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mind1ikre lesz...
2013. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Galaxy S3-om van nekem, a Kies nem írja ki hogy van új frissítés (4.1.1 van most rajta).
2013. máj. 14. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs még szolgáltatós 4.1.2, még nem azt jelenti, hogy nem jelent meg. A legtöbb készülékre már megjelent, a Kies az nem ér semmit. Nekem a Note 2-re, mikor megjelent a 4.1.2, akkor már aznap rajta volt, holott a szolgáltatóhoz ha jól tudom, csak nemrég jelent meg.
2013. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor honnan (és hogyan) tudnám letölteni? Azt olvastam, hogy a független telefonokra (nekem az van) már rég megjött, de akkor miért nem jelez a telefon (már többször mentem rá a frissítés keresésre)?
2013. máj. 14. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Például így, és itt:

[link]

Rootolva van az S3-ad? Mert, ha igen, akkor azért nem jelez sem a Kies, sem az OTA frissítés.


Na, mindegy, ha letöltötted a fenti linkről, akkor annyit kell tenned, hogy rákeresel google-ban az odin 1.8.5-re, letöltöd(ezzel frissítenek Samsungék)lehet frissebbet is, de nekem ez tökéletes. Utána amit letöltöttél a sammobile.com-ról, azt kicsomagolod úgy, hogy a tar fájl, vagy az md5 fájl legyen(a zip vagy a rar helyett).

Ha ez megvan, akkor megnyitod az odint, és betallózod a tar.md5 kiterjesztésű fájlt, és utána startolod.

Itt egy kis segítség az ODIN-hoz:

[link]

2013. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!