Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki használ régebbi buta telefont?

Ki használ régebbi buta telefont?

Figyelt kérdés

Nekem van egy Nokia 5310, egy Sharp GX29 és egy LG BL20 (ez a kedvencem, óvom). Szeretem ezeket a telefonokat. Ebből egyet aktívan használok, a Nokiát, a másik kettőről meg csak hívok.

Jó oké, természetesen mint IT világ érdeklődő, van egy iPod Touch 4G-m, de ezen csak olvasok. Egyszerűen nekem nem kellenek okos telefonok. Van még, aki hasonlóan gondolkodik?


2013. máj. 14. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a régi telefonjaimat őrizgetem, főleg nokiákat. Az atomtámadást is túl élik, és megbízhatóak. Az okostelefonokban egyszerűen nem bízok. Abból is van egy pár, de csak zenét hallgatok rajtuk. L/22
2013. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak buta telefonjaim, de a főtelefonom Galaxy S.
2013. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most is buta telefonom van. Azt nem akarom mondani, hogy elég ha én vagyok okos, mert lepontoznak :D

De van működő Nokia 3410, 3210, és egy akkuhibás 2110 is, az első "menő" GSM rendszerű telefon itthon, amin már smsezni is lehetett. (évekkel előtte, még az NMT korszakban egy bármilyen 450MHz-es mobil "menő"-nek számított, akár a hordozható, akár a cipelhető kategóriába tartozott.


Sajnos kihajthatő antennájú "féltégla" Ericssonom nincs (az a bizonyos csak számokat, csak egy sorban kiíró kijelzőjű, 8 óra készenléti idejű )

2013. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyűjtöm is a régi mobiltelefonokat, összesen 21 darab van. Nagyjából az összes márkából megtalálható valamennyi, Ericssonból csak egy van, egy T28, meg még panasonic nincs.
2014. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!