Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ehhez a ROM-hoz szükséges,...

Ehhez a ROM-hoz szükséges, hogy ROOT-olt legyen a telefonom vagy csak a gyári rom kell és Recovery-bol telepíthetem?

Figyelt kérdés

[link]

ez a ROM

A telefon Galaxy SII (GT-I9100)

Szükséges, hogy a telefon rootolt legyen vagy ha gyári ROM van rajta és bemegyek e Recovery-be onnan telepíthetem a leírás szerint?



2013. máj. 14. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"Instructions to Install

Download the latest ROM zip and GApps from the download tabs above.

Connect your Galaxy S2 into USB Storage mode to the PC via USB data cable.

Drag the downloaded two zips to the root of your storage (and not in any folder).

Power off the device, press Volume Up + Home + Power buttons altogether until you see the Recovery screen

You are now in Recovery mode.

If you are flashing this ROM for the first time (coming from another ROM): wipe /data (factory reset) /cache, dalvik-cache and /system

If you are updating this ROM (coming from previously installed version of this ROM): wipe /cache and dalvik-cache

"Install zip from sdcard" > "choose zip from sdcard" > select the ROM zip and press "Yes" to flash.

Follow the above step again to flash the GApps.

When all is done, select "reboot system now"."

2013. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem de itt nem tesz említést arról, hogy kell-e rootolva legyen a telefon?!
2013. máj. 14. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha nem tesz említést akkor kell vagy nem? Na ugye.
2013. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oke, koszi :D
2013. máj. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!