Shakes & Fidget?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnak a nem androidos telefonján megy a shakes and fidget, azt mondta, hogy googleba írjam be: Adobe Flash letöltése. És töltsem le, az alkalmazást tegyem rá a mobilomra és úgy, dehát nem megy.. Valaki tud segíteni, hogy hogyan tudnám megoldani az Adobe Flash telepítését a Samsung Star 3-as telefonomra? Köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. máj. 14. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg a telefonod azt a fajta " grafikát" nem támogadja

Volt munkatársam pl:. Nokia N95ön simán játszott vele, mert nem csak JAVA-t tudott kezelni a telefonja, de mivel a te telefonod csak JAVA-t tud kezelni, ezért a közeljövőben ne is nagyon várj csodáT :|

2013. máj. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 amcsih ***** válasza:
Töltsd le a play áruházból..
2013. máj. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Oké, köszönöm.

2. Nem androidos készülék. :(

2013. máj. 15. 06:47
 4/6 Csari Marci válasza:
Szia.:) egyébként samsung star 3 (12000ft) már egy nagyon jó használtandroidos telót vehettél volna .:) pl : Samsung galaxy Y , Samsung Galaxy gio Sony ericsson xperia x8 , xperia mini,mini pro.:) gyüjts egy kis pénzt mondjuk egy tizest és próbálkozz.:) nekem 2 androidos telóm is volt van és azokon nagyon jó a shakes és gyors.:) meg leszel elégedve vel.:) remélem hogy segíthettem.! szia:)
2013. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Karácsonyra kértem a készüléket, és sajnos mint általában olyan hülye voltam, hogy utólag nekem is eszembe jutott, hogy "bmeg Ricsi, vaterán használtan 10.000 körül biztos kapsz telót..." XD :S Amúgy én is pont S. E. Xperia X8-ra gondoltam. Vaterán 10-15 ezer körül tök jók vannak használtan. -_-" Amúgy köszi a választ.
2013. máj. 15. 20:11
 6/6 anonim válasza:
sfwap.fr/wap/ ezt még a samsung star 3 is viszi
2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!