Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad mini vagy samsung galaxy...

IPad mini vagy samsung galaxy note 8. 0?

Figyelt kérdés

#iPad Mini #saamsung note
2013. máj. 15. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem iPad Mini. Üdv. Egy elégedett Mini tulaj.
2013. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenkepp Mini. Nagyon jol fut rajta minden, nem akad egy jatek sem es a kep is eroteljes es szep rajta. Netezni, filmezni, fotozni, Skype-olni, full hd-s videot csinalni egyarant kituno.
2013. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mennyi ingyenes alkalmazás van rajta?
2013. máj. 15. 10:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem apr 22. Ota van meg a Mini es bevallom, tobb ingyenes van mint gondoltam. Fullos jatekok, videoszerkeszto, fajlkezelo, minden ami nekem kellett meglett ingyen.
2013. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg van.
2013. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én is mini, de az ára miatt inkább egy iPad 2. ugyanazt tudja, csak olcsóbb. mininek az előnye a 2-höz képest, hogy a kisebb kijelző miatt kevésbé pixeles a képe(bár ezt is csak az látja, aki mondjuk már látott nagyobb ppi-jű kijelzőt.
2013. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Döntsd el Android vagy iOS jön-e be jobban.

Hardveresen a Note 8.0 milliószor jobb, de ha nem jön be az Android, akkor ezzel nem sokat érsz.

Illetve a Note 8.0 felbontása nagyobb, viszont csak sima TFT kijelző, annál talán jobb a szarabb felbontású, de legalább IPS-es iPad mini.

Bár szerintem egy Nexus 7 mindkettőnél jobb (legalábbis ha tetszik az Android), pláne ha a ma kezdődő Google I/O-n tényleg jelentenek be egy újabbat.

2013. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
ha sokat számítanak az ingyenes alkalmazások, akkor Android IOS-en minden fizetős... Tapasztalat...
2013. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"Tapasztalat" :D igen...:D nekem érdekes módon az alkalmazásaim 90%-a ingyenes az ipad-emen...:D néhány van, amiért fizettem.
2013. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem100%-ban ingyenes minden iPad Minin és mégis mindent meg tudtam szerezni :-)
2013. máj. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!