Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » E-bay-en tegnap írtam az...

E-bay-en tegnap írtam az eladónak, hogy már fél hónapja kifutott az időből, és az e-bay nyitott valamilyen Case-t, meg 20-ig adott az eladónak valami határidőt?

Figyelt kérdés
Ma írt az e-bay megint 1 e-mail-t, és valami olyasmit írtak, hogy kaptam 1 teljes visszatérítést, és menjek a paypal-os linkre, addig oké, de nem hozta be.. Igazából nem érdekel, mert 400forintról van szó. Ja, és az ebay-en muszály lenne a paypal-os linkre kattintani, mert másra annál a terméknél nem lehet. Amúgy az egészben az az ironikus, hogy megérkezett fél hónap késés után a termék mára.. Így nem tudom, hogy mit csináljak. Amúgy a PayPal-on nincs semmi, s semmi pénz. A bankkártyámon is ugyanannyi van, mint volt. Szóval érdekes. Szerintetek csak igazoljam vissza, hogy megkaptam a levelet?
2013. máj. 15. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom, ez bunkóság, de nem tudom mit rendeltél és kitől. Szerintem 400 Ft nem akkora pénz. Egyszer már én is ezt megcsináltam. Írtam az eladónak, hogy nem érkezett meg, ő visszaírt, hogy esetleg küldjön még1et vagy visszatérítést. Én visszaírtam, hogy inkább visszatérítést, majd 1 nap után vissza is utalta. Persze írta, hogy esetleg ha megérkezik, akkor szóljak. Később megérkezett, de nem szóltam. Az enyém egy 1 dolláros tétel volt, szóval még olcsóbb.
2013. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!