Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobil mobil internet csomago...

T-mobil mobil internet csomagoknál, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék a telefonomra mobilnetet (Lumia 620)

A T mobil oldalán lehet ezek közül akitiválni most egy napi csomag van ami napi 200ft és 10mb ami nem éppen kedvező...


Találtam egy olyan csomagot ami havinak ír (30 nap) 190ft


ért 100mb adatforgalom.


A kérdés ha egy hónapon belül nekem elfogy ez a 100mb akkor újra felszámolnak 190ft-ot és újra 100mb vagy 30 naponként frissül a 100mb?


Ha lefogy a 100mb utána is tudom hazsnálni? Többen mindták, hogy akkor is lehet használni csak belassul, pl youtube videókhoz már nem jó de pl facebookhoz igen.


Hogy is van ez?


A lényeg, hogy valami olyan csomag kellene amivel van egy adatmennyiség és ha az lefogyott akkor utána sem szüntetik be csak lelassítják, és persze nincsen utána túlforgalmazási díj.



2013. máj. 15. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez ha minden igaz megfelel az elvárásaimnak. Első 2 hónapban 190ft utána 1000 de az sem vészes és a 100mb után is használható ha jól értelmezem....


[link]

2013. máj. 15. 15:27
 2/7 anonim ***** válasza:
A felhasználható adatforgalmat túllépve csak a letöltés sebességét csökkentik, plusz költség nincs.
2013. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor ha aktiválom ezt a linkelt csomagot akkor van 100mb felhasználható adatforgalmam első 2 hónapban havi 190ért utána havi 1000ért és tulajdonképpen akkor ezért a havi díjért korlátlan használatot kapok a sebesség korlátozásával.
2013. máj. 15. 18:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Öhh nem tudom az előző link jó-e de a Go Net M csomagról van szó


[link]

2013. máj. 15. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Korlátlan, bár veszett lassú.
2013. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A célnak megfelel a youtube videó még wifin is lassú, a facebook meg biztos nem lassabb a régi 0.facebooknál :)
2013. máj. 15. 19:59
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Pontosan. Ahogy írtad.

Az időszaki díj azelső 2 ciklusra 190 Ft, utána a teljes árat fizeted (egy ezres).

A 100 MB elérése után a fennmaradó időre csökkentik a sávszélt (ha jól tévedek, 32 kb/s-re) -a fel nem használt adatmennyiség nem vihető át, megy a vakok javára...

Végül is ha az ember odafigyel, akkor elég szokott lenni ez a 100 mega, főleg akkor, ha lehetőséged van wifit is használni...

2013. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!