Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S advance...

Samsung galaxy S advance T-mobilos JB-re CoCore6 kernel, hogyan?

Figyelt kérdés
Hurrá megjött a hivatalos T-mobilos JB. De egy rakás kuka, mert beakad néha és ennél még a GB is jobb volt! A kérdésem az lenne, hogy erre fel lehet tenni új kernelt? Ugy hallottam, hogy van már CoCore 6 is! Aki ért hozzá tudna nekem segíteni?
2013. máj. 15. 15:42
 1/2 anonim válasza:

Ne Kiessel tedd fel a JB-t,hanem Odin-al!

Nekem tökéletesen fut, GB. után gyors mint a szél. :D

Előtte és utána is "factory reset" kötelező!!!

(mentsd le a cuccaid!:)

Ha így sem felel meg a teló működése,akkor gondolkodhatsz

kernel cserén!

Én az 5-öst javaslom,mert a 6-os még nem teljesen kiforrott.

2013. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, eddig nem csináltam elötte factory resetet, csak jb telepítése után. Így érezhetőbben jobban müködik, viszont a kamera megnyitásakor még mindig random módon lefagy. Neked nem szokott? Vajon miért? A CoCore kernelt viszont nem akarom erőltetni mert egy esetleges ujabb Updtate-t nem fog a kies érzékelni. Ja és mégis csak a kies-el raktam fel mert sehol nem találtam, de gondolom ez nem számít(?)
2013. máj. 30. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!