Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen offline navigáció...

Milyen offline navigáció működne a telefonomon? A legjobbak el sem indulnak.

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace. Elég gagyi teló.

De kéne rá valami offline(értsd nem kell hozzá internet) GPS navigáció, kocsira.

A legjobbak el sem indulnak... :( Igo nem megy Sígic nem megy.

Pedig azt mondják a hozzá értők, hogy ezek minden készüléken mennek.

Nekem még se.

Milyen GPS program van még, ami jó, Magyarországos, és elindul a telefonom?

Nem akarok semmilyen gayit.



2013. máj. 15. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a megfelelő változatot kell megtalálnod belőlük. Nekem a Tmobile Pulse Mini-n is ment az IGO, probléma nélkül. Nézz körül torrenteken és keress egy olyant, ami a te telefonod felbontására optimalizált.
2013. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OsmAnd-ot próbáltad már, igaz nekem nem ilyen telóm van, de nekem jól ment vele, csak nem volt letöltve magyar hang. Esetleg van még TomTom meg Navigon ezeket nem próbáltam de tudják az offline módot is. Amúgy szörnyű hogy a legelterjedtebb operációs rendszerre nem tudnak egy rendeset csinálni mikor az én N szériás nokiámmal bárhova elmehettem offline.
2013. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Navigont én Galaxy Gion használtam (kb, ugyanaz a hardver mint Aceben) és lehetett egész jól használni bár egy kicsit lassú volt.
2013. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igo a legjobb navigáció és megy is a telefonodon max annyi történhetett hogy nem a telódnak megfelelőt raktad rá vagy csak nem tudod rendesen telepiteni.
2013. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Navitel
2013. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!