Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2-es telefonom próbált...

Galaxy S2-es telefonom próbáltam rootolni (sárga felkiáltójel)?

Figyelt kérdés
Odinall raktam rá egy Jeboo Kernelt-t (I9100-ast) és sikerült is( ODIN szerint)... A telefon újraindult és 10 perce írja, hogy Samsung Galaxy SII GT-I9100 és alul van egy sárga háromszögben egy közfelkiáltással!De nem akar bekapcsolni...Mit tudok tenni?
2013. máj. 15. 19:19
 1/5 fazakasmate válasza:
Ha szerencséd van akkor egy szervízben megcsinálják, de nem biztos, sok rá az eséj hogy vehetsz egy újat. Sajna ezek a telefonok nem olyanok mint a számítógépek, hogy van egy cd és ha elszúrtuk akkor telepítjuk ujra amikor akarjuk.
2013. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A nem hiszem, hogy ilyen komoly baja lenne...

Download módba be lehet rakni a telefont és ODIN fel is ismeri! Megpróbálok Hivatalos ROM-ot tenni rá...

2013. máj. 15. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Más vélemény?
2013. máj. 15. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakj rá odinnal egy gyári romot. Az első hozzászólóra meg ügyet se vegyél,mert hülyeségeket irkod.

Ha custom romozni akarsz akkor rootold és rakj rá cwmet,majd abból telepitsd.

2013. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi :) De hogy tudom rootolni, mert mint ahogy irtam Jeboo Kernellel nem mukodott!

Telefon adatai:

Android verzio: 4.1.2 (hivatalos Romániai Orange ROM van rajta!)

Alapsav verzio: I9100BVLS4

Build szam,: JZO54K.I9100XWLSM


Nem tudnád elmagyarázni, vagy egy linket kuldeni, hogy hogyan kell rootolni?CM 10.1-et szeretnek rarakni!

2013. máj. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!