Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Opera Mobile vs. Opera Mini?

Opera Mobile vs. Opera Mini?

Figyelt kérdés

Hali mindenkinek!


Megszeretném kérdezni, hogy mennyi különbség van az Opera Mobile és Opera Mini között... mobiltelefonnál gondoltam... 100 MB mobilnetem van, de valamiért nem szívleli az Opera Mini a netet... teljesen meghülyült, de az Opera Mobile meg simán megy gondok nélkül wifivel is... de az Opera Mini most valamiért még a wifivel sem működik jól. Tudom, hogy a Mini jobb lenne, de mennyivel rosszabb a Mobile Opera? Mennyivel több megabitet eszik meg, mint a kis tesója?


Köszönöm szépen a segítséget!!!


2013. máj. 15. 21:45
 1/4 uno20001 ***** válasza:
Nem eszik többet a Mobile. Az a különbség a kettő között, hogy a Mobile-ban van lehetőség kikapcsolni azt, hogy az Opera szerverei tömörítsék a weblapot (ez a Turbo), míg a Miniben nem lehet kikapcsolni. Én személy szerint az Opera Mobilet használom, mert az megbirkózik a javascripttel (ajaxszal?). Plusz a Mobileban az Opera Torbot be hagyom kapcsolva. (ez főleg mobilinternet esetén jön jól, lehet spórolni a byteokon.)
2013. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem meg az a tapasztalatom, h kevesebbet eszik a mini, de nem sokkal, emellett nem jelenít meg mindent. Én már csak a nagytesót használom.
2013. máj. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! :) A mini továbbra sem jó, de most már a mobile-t használom :)
2013. máj. 23. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok,én feladtam az Operát, letöröltem, mert tönkretették. Lassú lett nagyon. most visszatértem a minihez.
2013. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!