Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont vennétek...

Ti milyen telefont vennétek kb.100 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani jó telefonokat ilyesmi árban?

Én az xperia s nézegettem, vannak jobbak hasonló árkategóriában?



2013. máj. 15. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

A Sony készülékei elég jók, de én a Samsungot ajánlanám, azok közt is inkább az Andoridosokat, mert azok nagyon jók.

HTC-vel sincs baj, de nem elég tartósak sajnos. A barátnőm elég sokat szív vele már, egy leejtésnél is megrepedt a fél telefonja, csak azért. Plusz a húgának is olyanja van, ő sem elégedett vele igazán.

2013. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Többiek, mit gondoltok az Xperia Ion telefonról?
2013. máj. 15. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Xperia? Soha többet...
2013. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy miért?
2013. máj. 16. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:

A szar support miatt. A frissítések nagyon lassan jönnek, még a zászlóhajós Z -n sincs 4.2, pedig már vagy fél éve kijött. Ha nagynehezen kiadnak egy frissítést, az is biztos egy összehányt valami, ami tele van bugokkal. A legpoénabb, hogy minden egyes frissítéssel használhatatlan lesz a telefon telefon funkciója. A 2.3 -al még rendesen, gyorsan lehet telefonálni. A 4.0 -már idegesítően lassú, a 4.1 meg már majdnem lehetetlen. És még csak arra se lehet fogni, hogy gyenge a hardver, mert egy Z n is lassú.

Ha mindenképp droidos telefont akarsz, akkor az nexus 4 legyen. Ott egyből kapod a frissítéseket.

2013. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nokia 3310
2013. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amár vicces vagy :DD:D:D:D fél nyol óta ezen nevetek..ilyen eredeti vicces komment ritkán szülteik. Te nem gondoltál még humorista állára esetleg? Milliókat kereshetnél.
2013. máj. 16. 20:06
 8/9 amcsih ***** válasza:

Xperiák közül az SL-t, és az iOS-ból pedig az iPhone 5-öt ajánlom..

Én 100,000 ft-ból ezek közül választanék: Huawei Ascend P1, iPhone 5, Samsung Galaxy S3 mini, Samsung Galaxy S2, Alcatel OT-997D, LG Optimus L7 II.

2013. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
csak is Samsung-ot ajánlok.
2013. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!