Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az androidon a...

Hogy lehet az androidon a beszélőt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
A telefonomon valahogy beállítódott, hogy folyamatosan beszéljen a voice talk és konkrétan minden lépésemet hangosan elmondja. Ezt hogy lehet kikapcsolni?

2013. máj. 15. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Beállítások/hozzáférések vagy valami ilyesmi (angolul accessibility) és ott kikapcsolod a legfelsőt.
2013. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem látok ilyent, hogy hozzáférések :(
2013. máj. 15. 23:26
 3/6 A kérdező kommentje:
angolul megtaláltam és kikapcsoltam de semmi nem változott, mert ez a kisegítő lehetőségek és még mindig folyamatosan mondja a betűket meg mindent.
2013. máj. 15. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Google-n rákerestem, ezeket tudom ajánlani:

- kapcsold ki ezt: settings>accessibility>installation of web scripts

- nézd meg nem-e a billentyűzetednél lett beállítva, hogy felolvassa a dolgokat

- nézd meg nincs-e valamilyen telepített alkalmazás, ami ezt csinálhatja

- ha még mindig beszél, akkor az alkalmazásoknál tiltsd le a "google text-to-speech engine" nevezetű alkalmazást (más Android verziókon lehet másabb a neve, bár nem hiszem)

- ha ezután is ezt csinálja, akkor keress még olyan alkalmazásokat, amiknek benne van a nevében a text-to-speech vagy TTS, esetleg a Pico TTS-t is tiltsd le (bár én Pico TTS-en kívül mást nem találtam)

2013. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen tel? nekem Xperia U-n beállítások / kisegítő lehetőségek / Talk Back.
2013. máj. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem most sikerült( remélem) Samsungnál:

Beállítások----Hang be és kimenet---Szövegfelolvasó beállításai---vezetési mód és innen vedd ki a pipát

2014. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!