Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X10 mini,2...

Asdafjnasfjn kérdése:

Sony Ericsson X10 mini,2 hiba, 0 ötlet mi legyen vele?

Figyelt kérdés

1., ügyfészolgálat imei alapján aztmondta hogy NINCS leblokkolva, de a drága valmiért nem szeretne hálózatra kapcsolódni, (probaltam 20,30,70-es kártyával) próbáltam gyári rommal nyitott és zárt bootloaderrel, stock rom, JellyBean (4,1,2 ICS) sem megy, a szervizesek aztmondták nekik ment saját simmel, szerintem hülyék..

2, töltés 90%ra, majd 40 másodperc mulva 0 %.. bár ez lehet azért mert CWM.ben batery info-wipe tortent 2%os töltöttségnél, de ez m1.. :(



2013. máj. 16. 07:32
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

1. nem gyári függetlenítés után történt romcserénél első bekapcsoláskor fel szokott dobni egy ablakot, hogy hálózati pin-t kér. Ha ilyenkor nem "elvet"-re nyomsz, hanem próbálkozol rossz pin-nel, letilt, után a se ki sebe senyő. Ezt viszont a szervizeseknek látniuk kellene. Valószínűbb a tipikus X10 hardver szériahiba: hibás sim-kártyaolvasó. Néha jó, néha nem. A szervizeseket erőltetni kellene ennek megvizsgálására.

2. Csinálj új battery info wipe-ot tele akkunál és jó lesz. Ha ez sem segít, lehet akku-hiba is, de nem valószínű.

2013. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, berakom a simet és kéri a pinkódot, utánna meg semmisehol, gyári független, nem ugrott elő semmilyen ablak, értekhozzá és figyelni szoktam :/ szerintem kuka
2013. máj. 16. 12:39
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
Szervizben sugalld a hibás sim-olvasó gondolatát. :)
2013. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen igen :) apropó a Jelly Beam-t töröltem a telóról a Sony Update Service- vissza rakta a gyári romot, kernelt, mostmár azt sem mondhatják hogy más volt rajta ugye?:)
2013. máj. 16. 14:24
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Bootloadert nem szokták nézni, más nyoma nem lehet.
2013. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!