Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem indul galaxy s4-en a need...

Nem indul galaxy s4-en a need for speed most wanted. Miért?

Figyelt kérdés

Még a játék be se töltött, de már beakad. Ilyenkor a hangja se a legjobb. Hiába várok nem történik semmi, és akkor jön a jó öreg módszer aksi ki, aksi be... Ezt eljátszottam háromszor. Ez sajnos nem tesz jót a telefonnak:(

Valakinek valami ötlet javaslat, hogy tudnám megoldani?:)



2013. máj. 16. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Megvetted?
2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes, a Galaxy S sorozatával csak a baj van. Mindenhol látom, hogy ez nem indul, az nem indul. Furcsa dolog ennyi pénzért.


Sajnos ha nem megy, akkor nem megy. nem tudsz vele mit csinálni. Attól, hogy "übersirálykirály nagyonvad" a telefon hardvere, még nem jelenti azt, hogy jó is. Ezt el kell fogadni. Van, ami megy, van, ami nem.

2013. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan van a játék?Ha warezoltad akkor ne csodálkozz.Vagy Google Playről szedd le vagy 4sharedről.
2013. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
samsung apps-ról szedtem le, tehát nem értem miért lehet:/ kár érte
2013. máj. 16. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Jó nagy gyökérség volt s4-re egyáltalán pénzt kiadni... szerintem egy kupac fos...
2013. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem indul nem lehet vele semmit csinálni valami megy valami nem ez van , de sztem s3 mar veszel többet érsz vele
2013. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van több verzió is, ne csak egyet próbálj!
2013. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!