Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 903-ra le lehet...

Alcatel OT 903-ra le lehet tölteni Pou-t?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék venni egy ilyen telefont és szeretném tudni, hogy le lehet-e tölteni rá a Pou-t és például ezt: [link]

2013. máj. 16. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Marha fontos kritérium az, hogy a pou menjen rajta... 650 mHz proci, szóval határeset. vagy megy, vagy nem. De szerintem inkább utóbbi.
2013. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nem azt írtam, hogy ha nem megy rajta, nem veszem meg... Csak érdeklődtem.

A kétszemélyes megy rajta?? Vagy bármi jobb játék?

2013. máj. 16. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt írtam, hogy ha nem megy rajta, nem veszem meg.."


nem tudom, lehet, hogy én vagyok a hülye, de ilyet nem olvastam a hozzászólásomban. Érdekes, hogy te miért látod. :)


Egyébként a kétszemélyes játékhoz lehet, hogy kell dualtouch. Ha kell, akkor nem megy rajta.

A pou izén kívül millió játék van. Amihez nem szükséges dualtouch, az leginkább a tower defense jellegű játékok nagyrésze. Meg a régi gagyi flash játékok, amik át lettek "alakítva" androidon futtatható fájllá. 650 mHz felfoghatatlanul kevés 2013-ban. Még a pou is valószínűleg akadni fog rajta, ha egyáltalán elindul. Ezek a kis teljesítményű telefonok nem arra valók, hogy játsszunk rajta, hanem nagyjából arra, amire egy 4-5 éves NOKIA. Annyi a különbség, hogy ez Androidos, nem Symbianos.

2013. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Marha fontos kritérium az, hogy a pou menjen rajta..." nekem ebből az jött le, hogy azt hitted, ez tökre fontos és feltétel ahhoz, hogy megvegyem, de akkor bocsi. Ezek szerint sajna nem igazán játszhatok telón, mert drágábbat=jobbat nem tudok venni. :( Mondjuk ahhoz képest, hogy a mostani vacak telómon semmi játék nincs és persze letölteni se lehet (Alcatel OT 602 pff), a Tower Defense szintű játékok is megfelelnek. Na mindegy, köszi.
2013. máj. 16. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:

mennyi a maximális összeg amit kiadnál a telefonért ?

merre laksz, ha leírod keresek egyet a környékeden !

2013. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de már nem kell. Megoldódott. Samsung Galaxy Minim lesz, mondjuk elég sokára, de lesz.
2013. máj. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!