Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet nyomon követni,...

Hogy lehet nyomon követni, hogy az előfizetés számlámon mennyit telefonáltam le eddig?

Figyelt kérdés
Rohadtul idegesít, hogy a hó végén sokszor magasabb számla jön mint amennyit vártam, ezért szeretném rendszeresen ellenőrizni mennyinél járok. Még egy kérdésem lenne. Lehet valami plafont állítani előfizetésnél ami felett nem enged telefonálni? (maximális összegű számla)
2013. máj. 16. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
DroidStats
2013. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
melyik szolgáltatónál vagy?
2013. máj. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok. A t-mobile vagy telenor akkor tudok segíteni ha vodafone akkor sajnos nem mert annál a szolgáltatónál még nem voltam.
2013. máj. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
t-mobile
2013. máj. 17. 01:17
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor lépj be a t-mobile oldalára ott add meg a telefonszámodat és a jelszavadat amit az üzletben kaptál vagy te adtál meg. Ha azzal a jelszóval nem tudsz belépni akkor kérj egy újat. Azt elküldik sms-ben és azzal már biztosan megy. Majd küldenek egy levelet amivel megerősíted hogy te kérted. Ha beléptél körbe tudsz nézni, hogy mi a helyzet a számláddal kiírja, hogy mi van megkötve mennyi van hátra és mennyi ment el.
2013. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!