Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg optimus G vagy Samsung...

Lg optimus G vagy Samsung Galaxy Note 2?

Figyelt kérdés
Most nem az ár hanem tudásban mennyit különbözik tudom ott a G-pro de azt nem árulnak de mind11 a lényeg,hogy a kettő között mennyi/mi a különbség?

2013. máj. 17. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Samsung Note 2, a hozzáadott extrák miatt.
2013. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

leg főbb különbség a méret és a kijelző méret.

a note 2 sokkal nagyobb kijelzővel szerelt,cserébe viszont hátránynak tekinthetjük hogy a nagy kijelző nagy teló mérettel is jár ami kellemetlenségeket okozhat a hétköznapokban,valamint a nagy kijelző miatt a ppi értéke is elég alacsony,valami 260 környéki.

hardverileg tekinthetjük 1 szintnek a G vel mert nem sokkal kap ki a note.


a G előnye,a gyönyörű kijelző,anyaghasználat,barátibb telefon méret.


szerintem a döntést az alapján hozd meg hogy mennyire tudsz együtt lenni egész nap egy note 2 méretű telóval és hogy szükséged van e akkora nagy kijelzőméretre vagy elég a 4,7colos.


/egy LG optimus G tulaj/

ha kérdésed van G vel kapcsolatban kérdezhetsz nyugodtan.

2013. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
persze együtt tudnák lenni de az akku nagyobb a note-ban viszont a kijelző is nagyából mennyi a g-dnek az élettartalma intenzív használatnál?
2013. máj. 17. 17:20
 4/11 dirtboy ***** válasza:

az akuideje elég jó,hogy aktív használatnál meddig bírja az sok mindentől függ.pl fényerő,mennyi minden fut,mi miatt meríted.nem mindegy hogy 3d játék megy nagy fényerővel ráadásul vagy 30-40%os fénynél netezel.

1 napig bírni fogja nem kell aggódni,netezni,ha békén hagyod akkor kb 1%ot merül óránként. netezni meg kb 10 órán keresztül lehet,max 12őt ki lehet hozni belőle.

kíváncsi leszek a kovetkező frissítésel nőe,tegnap frissítettem a 10B-röl 10E-re,nem sokára jon úgytudom az F.

2013. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:

aku időről itt is esik szó

[link]

2013. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dirtboy ***** válasza:

na most már elég idő eltelt írok egy jelenlegi aku állapotot ami nálam van.

16óra 40perc telt el a legutóbbi töltés óta.

ez idő alatt lett:

-2óra képernyő idő

-30-35perc játék,főként 3D játék

-internetezés,zene felismerő progi használat,kis videó nézés

-élőkép a hátterem


most van az aksi 60% on.

2013. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az akkor viszonylag jó akkor nagyából 30 órát kibír ilyen használat mellett
2013. máj. 18. 13:06
 8/11 dirtboy ***** válasza:

ja de mondom függ attól is hogy milyen fényerőn használod,én bent lakásban használtam ez idő alatt nem kellett még 50%os fényerő sem de kint napsütésben kell 90-100%os fényerő az már húzza az aksit rendesen cserébe viszont jól látod mi van a kijelzőn.

a teló egyik előnye hogy korszerűbb aksi van benne ez már nem 500 töltés után gyengül 20%al hanem 800 töltés után.

ezek a töltések persze úgy vannak hogy lemerülés előtt teszed rá.

mellesleg amikor tudod ráteszed töltőre és kész is.

nekem még soha nem merült le úgy hogy magától kikapcsoljon.

persze néha kell neki hogy ki legyen kapcsolva de azt úgy kell megoldani hogy te magad újra indítod vagy kikapcsolod aztán később be.

szerintem nem lesz panaszod az aku időre,egy ilyen kaliberű telónál az amit ez bír elég jónak mondható.

2013. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma pont voltam üzletbe csak nem volt időm sokat nézni mert az S4-et nézegettem csak kevés idő volt rá pedig volt optimus l9 vagy jjaaa most G-ről beszélünk de lehet az is volt:D Note 2 sajna nem volt pedig szívesen kipróbáltam volna.Amúgy nagyon meglepődtem.Neten a videókban bazi nagynak látszik a telefon most valóságba megláttam hát b+ nagyon kicsi,mintahogy elképzeltem:DD Az s4-et is sokkal nagyobbnak gondoltam és az s3-at is:D
2013. máj. 18. 13:22
 10/11 anonim válasza:
note 2
2013. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!