Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade 3 Wi-Fi probléma?

ZTE Blade 3 Wi-Fi probléma?

Figyelt kérdés
Bármikor megpróbálom elhúzni a Wi-fi csuszkát Ki-ről Be-re mindig visszaugrik Ki-re ezzel mittudok csinálni?Képtelen vagyok bekapcsolni a wifit
2013. máj. 17. 19:54
 1/3 amcsih ***** válasza:
Huzd le az értesítő sávot, és probáld meg ott is..
2013. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam ott is,és mindenhokl máshol,de még mostsem tudom bekapcsolni
2013. máj. 18. 05:49
 3/3 anonim ***** válasza:
tipikus probléma. Sajnos beleestél egy ördögi kőrbe. Bevittem a szervizbe emiatt a hiba miatt,visszaadták hogy jó (elvileg kicserélték a belsejét amit nem hiszek), 2 napig működött utána megint elromlott. Már ötödszörre viszem vissza és még mindig nem hajlandóak kifizetni a káromat, mert már fél éve nincs normálisan mobiltelefonom. TANULSÁG: NE VEGYÉL ZTE MOBILTELEFONT és még az is, hogy a GARANCIÁLIS SZERVIZ NEM ÉR SEMMIT.
2014. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!