Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone másolat mennyivel...

Egy iPhone másolat mennyivel tud kevesebbet, mint egy eredeti? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Mivel tönkrement a telefonom és a szervízben nem tudtak cserekészüléket adni, ezért unokatesóm kölcsönadta az iPhone-ját 2 hétre, és teljesen beleszerettem, nagyon egyszerű kezelni, kényelmes, szép az alakja. De sajnos nincs annyi pénzem, hogy vegyek magamnak egyet. Megéri másolatot venni, amit olcsóbban adnak? Nem az a lényeg, hogy márkás méregdrága divattelefonom legyen, még csak nem is a látszat miatt szeretném, csak nekem nagyon bevált és praktikusnak találtam. Ja, amúgy iPhone 4-ről van szó.
2013. máj. 17. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
amennyire tetszett az eredeti, annyira szidnád a klónt. Nem éri meg, szar.
2013. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben esetleg kifejtenéd?
2013. máj. 17. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

gyenge minőségü a kijelzője, nem futnak rajta az iphonera írt alkalmazások, a szoftvere lassú, nagyjából ezt tudja egy klón "nyújtani".

Ami praktikus az iPhoneban, az a klónból teljesen hiányzik, csak külsőleg hasonlítanak

2013. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
köze nincs hozzá, csak kinézetben, van már olyan aminek a kijelzője is hasonló stb de az a szoftver sose fog rajt futni, köze nincs az eredetihez. Inkább vegyél egy i4-et vagy egy 4S-t (sokkal gyorsabb, mint a. 4 megéri)
2013. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!